• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • środki ścierne czyszczące

Wyniki dla

Środki ścierne czyszczące - Import eksport

 1. ABRASIVOS ABRASTAR S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ABRASIVOS ABRASTAR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, abrasives, tarcze ścierne, szlifowanie, gąbki ścierne, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Lucena (córdoba), Hiszpania.

 2. FORKAL POGELIS GEORGIOS

  Grecja

  Firma FORKAL POGELIS GEORGIOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Peiraeus, Grecja.

 3. POLISTONE DOGAL TAS MLZ.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma POLISTONE DOGAL TAS MLZ.SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. KHAN JACKSON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KHAN JACKSON LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Galanteria skórzana. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, płaszcz skórzany damski, płaszcze skórzane męskie, torby i akcesoria skórzane, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. SVARBUS ZINGSNIS

  Litwa

  Firma SVARBUS ZINGSNIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAINT-GOBAIN ABRASIVOS, LDA

  Portugalia

  Firma SAINT-GOBAIN ABRASIVOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach tarcze do wykrawania. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 2. IMPORPOL INDUSTRIA PORTUGUESA DE PRODUTOS DE POLIMENTO LDA.

  Portugalia

  Firma IMPORPOL INDUSTRIA PORTUGUESA DE PRODUTOS DE POLIMENTO LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Santo Estevão De Briteiros, Portugalia.

 3. ABR SURFACE TECHNOLOGIES SLU

  Hiszpania

  Firma ABR SURFACE TECHNOLOGIES SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach domieszki chemiczne, materiały ścierne do marmuru, materiały ścierne do granitu, i kwarc ceramiczny. Ma siedzibę w Alicante/Alacant, Hiszpania.

 4. IMMORICON

  Macedonia Północna

  Firma IMMORICON, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Kołdry, koce, pierzyny i narzuty, Kołdry, koce, pierzyny i narzuty, i poduszki. Ma siedzibę w Prilep, Macedonia Północna.

 5. ALPANTEX GMBH

  Szwajcaria

  Firma ALPANTEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki krawieckie, galanteria. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Środki ścierne czyszczące, zestawy dla dzieci, brand design, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 1. HASKIMYA ELMAS VE BOR ÜRÜNLERI A.S.

  Turcja

  Firma HASKIMYA ELMAS VE BOR ÜRÜNLERI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach tarcze ścierne, kamienie ścierne, diamenty, i CBN o spoiwie żywicznym. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TRANS WORLD TRADERS INTERNATIONAL

  Holandia

  Firma TRANS WORLD TRADERS INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach nasiona słonecznika. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 1. TECHNOLIT

  Belgia

  Firma TECHNOLIT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, Środki ścierne czyszczące, Spawanie elektryczne - spawarki i materiały, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Herk-De-Stad, Belgia.

 2. FOREVER PRODUCTS

  Belgia

  Firma FOREVER PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki ścierne czyszczące, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Courcelles, Belgia.

 3. LANCASTER SOURCING

  Niemcy

  Firma LANCASTER SOURCING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach haute couture, i meble. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. GUBOSA

  Hiszpania

  Firma GUBOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach abrasives. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. COMERCIAL LOZANO - ABRAPAL

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL LOZANO - ABRAPAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 6. ABRASIVOS DEL SUR SL

  Hiszpania

  Firma ABRASIVOS DEL SUR SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Peligros, Hiszpania.

 7. TYROLIT SA

  Hiszpania

  Firma TYROLIT SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. MITON S. L.

  Hiszpania

  Firma MITON S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Abrera, Hiszpania.

 1. ABRASIVOSGIL SL

  Hiszpania

  Firma ABRASIVOSGIL SL, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki, Tarcze szlifierskie, Gąbki, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Canovelles, Hiszpania.

 2. REAL CHIMICA S.R.L.

  Włochy

  Firma REAL CHIMICA S.R.L., roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Seregno (mi), Włochy.

 3. ABRASIVOS REUNIDOS SA

  Hiszpania

  Firma ABRASIVOS REUNIDOS SA, roku i działającą w sektorze Środki chemiczne trawiące i ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne czyszczące, i Środki ścierne czyszczące. Ma siedzibę w Abrera, Hiszpania.

 4. EURO ABRASTONE SL

  Hiszpania

 5. ROY DIAMANTES INDUSTRIALES S. L.

  Hiszpania

 6. SAINT-GOBAIN ABRASIVOS SA

  Hiszpania

 7. SAIT INDUSTRIAL SA

  Hiszpania

 8. ABRASIIV

  Estonia

 9. LUIS DOMINGUEZ E HIJO S.L.

  Hiszpania

 10. FRIDOLIN MÜLLER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja szczotek do usuwania zadziorów, szczotek cylindrycznych, szczotek rurowych, szczotek technicznych, szczotek drucianych, szczotek nylonowych, szczotek skręcanych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych, szczotek do myjni samochodowych. Firma Fridolin Müller została założona w 1952 r. pod nazwą Tierhaarwertung Fridolin Müller. Firma przetwarzała sierść bydlęcą, która częściowo pochodziła z bydła niemieckiego, ale w większości była importowana z Ameryki. Materiał ten był przetwarzany w tzw. wiązki piekarskie w czterech etapach. Czynności robocze obejmowały: rozluźnianie włosia w "maszynce do włosia", majtanie włosia, tj. układanie ich w jednym kierunku, "wyciąganie" włosia na różne długości, a następnie wiązanie poszczególnych długości w wiązk piekarskie. Wiązki te były dostarczane do fabryk szczotek. Czasami do poszczególnych operacji używano maszyn. Od około 1969 r. rozpoczęto tu produkcję szczotek do mycia samochodów. W 1972 r. firma rozpoczęła produkcję szczotek technicznych. W tym samym roku przejęto firmę, która zajmowała się głównie budową "maszyn proszkowych" dla cukierni. Sporadycznie firma ta produkowała również szczotki techniczne. Z biegiem lat sprzedaż maszyn do pudrowania spadła, a firma skoncentrowała się bardziej na produkcji i dystrybucji szczotek technicznych, a także szczotek do myjni samochodowych i rolek do maszyn czyszczących. Program obejmuje szeroki wybór szczotek walcowych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Środki ścierne czyszczące - Import eksport

Liczba wyników

4120 Przedsiębiorstwa