• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ślimaki konserwowe

Wyniki dla

Ślimaki konserwowe - Import eksport

 1. PERLESCARGOTS LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PERLESCARGOTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, Potrawy gotowe mrożone, ślimaki, Zamrażanie, Żywność luksusowa eksport, certyfikaty żywność, hodowla winniczków, ślimaki gotowe, i hodowla ślimaków. Ma siedzibę w Sevlievo, Bułgaria.

 2. CAPITAL TRADE GRAIN

  Polska

  Наша компания “CAPITAL TRADE”, является дочерней компанией от Украинской агро-промишленной групи «PAN KURCHAK”. Ми представляем интереси целой групи предприятий производителей на Евромейском ринке. Обеспечиваем єкспортние и импортние операции между странами Европейского союза и Украиной. Предлагаем поставку автомобільним, железнодорожним и морським транспортом следующих товаров: - Кукуруза на базисах DAP, CPT, FOB Балтийский порт, SIF порт. - Пшеница на базисах DAP, CPT, FOB, SIF. - Фанера из берези, ольхи. - Шпон из берези, ольхи. - Брус оконний, дверной, строительний из сосни. - Улитка для пищевих целей Helix Aspersa Muller охлажденная. Связивайтесь с нами и ми обеспечим вас: - наличием необходимих сертификатов GMP+, FSC, EURO-1, - сервисом високого уровня, - качественним товаром, - конкурентной ценой. С уважением, команда “CAPITAL TRADE”

 3. MERCADO CARACOL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo opierające się na doświadczeniu, staranności i uważnemu podejściu do klientów, a także na ciągłym poszukiwaniu wyrobów rzemieślniczych. W zdecydowanej większości, nasze produkty są zbierane ręcznie i konfekcjonowane z zastosowaniem tradycyjnych metod. Żywe ślimaki: Bover (Helix Aspersa) i Viñal. Produkt krajowyl. Konserwy ślimaków: ślimaki w wodzie osolonej jako uzupełnienie Twojego ulubionego sosu, ślimaki w sosie, pasztet ze ślimaków, ślimaki à la ratatouille, ślimaki Euskal Herria i Navarrico, itp.

 4. HELIFRUSA

  Hiszpania

  W HELIFRUSA, sprzedajemy ślimaki naziemne żywe, wstępnie ugotowane, mrożone, w zalewie naturalnej i w sosie. W trakcie całego procesu przemysłowego, nasz główny cel wiąże się z wysoką jakością i dobrym smakiem, które nasi klienci znajdą na talerzu.

 5. ROMANZINI SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo Romanzini to francuski specjalista w dziedzinie ślimaków w konserwach, faszerowanych mięczaków i małży… Ślimak to nasz rodzinny biznes. Romanzini pozostaje wierny ślimakom od 1921 r.: ślimaki bez dodatków, ślimaki w sosie, gotowe dania ze ślimaków, tartelinki ze ślimaków, masło z pietruszką, mule, żaby, dania ze ślimaków w konserwach, mrożone lub chłodzone ślimaki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARACOLES PERIBÁÑEZ

  Hiszpania

  Sprzedaż ślimaków żywych, podgotowanych i mrożonych do przygotowania llauna lub innego dania tego typu.

 2. LUMACA ITALIA

  Włochy

  Firma LUMACA ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki, i hodowla naturalna. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 3. AGROFARMA

  Grecja

  Firma AGROFARMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Larisa, Greece, Grecja.

 4. LA LUMACA

  Włochy

  Firma LA LUMACA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, i Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Viterbo, Włochy.

 5. RAVLYKOVA KHATA

  Ukraina

  Firma RAVLYKOVA KHATA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki, i hodowla ślimaków. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 1. FEREIKOS

  Grecja

  Firma FEREIKOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki żywe, hodowla winniczków, ślimaki gotowane, i ślimaki mrożone. Ma siedzibę w Corinth, Grecja.

 2. HÉLIX SANTA ANA

  Hiszpania

  Firma HÉLIX SANTA ANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja zwierzęca. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, ślimaki, Ślimaki konserwowe, i ślimaki gotowe. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 1. HELIXLAND

  Grecja

  Firma HELIXLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach hodowla winniczków, ślimaki przygotowane, i ślimaki gotowe. Ma siedzibę w Kastoria, Grecja.

 2. EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. LUMACHERIA ITALIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma LUMACHERIA ITALIANA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Cherasco, Włochy.

 4. HELIXMUR

  Hiszpania

  Firma HELIXMUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, hodowla winniczków, i Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 5. LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  Włochy

  Firma LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Ślimaki konserwowe, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Ślimaki konserwowe, Ślimaki do gotowania, i ślimaki. Ma siedzibę w Ghedi, Włochy.

 6. HELIXIRION SNAILS

  Grecja

  Firma HELIXIRION SNAILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ślimaków, ślimak, i Ślimaki do gotowania. Ma siedzibę w Volos, Grecja.

 7. LA LUMACA BAIATA

  Włochy

  Firma LA LUMACA BAIATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach hodowla winniczków. Ma siedzibę w Paceco, Włochy.

 8. BIOCARACOL

  Portugalia

  Firma BIOCARACOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimak, i ślimaki gotowe. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 1. AZIENDA AGRICOLA PRADA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA PRADA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki. Ma siedzibę w Brembate, Włochy.

 2. HELIX ITALIA SRL

  Włochy

  Firma HELIX ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Sassari, Włochy.

 3. BAGES CARGOL S.L

  Hiszpania

  Firma BAGES CARGOL S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Dried mushrooms. Ma siedzibę w Fonollosa, Hiszpania.

 4. ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE

  Turcja

  Firma ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. L'ESCARGOT FRAIS

  Belgia

  Firma L'ESCARGOT FRAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ślimaków, i produkcja rzemieślnicza. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 6. POLISH SNAIL HOLDING

  Polska

  Firma POLISH SNAIL HOLDING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Elbląg, Polska.

 7. CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S.

  Włochy

  Firma CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja rolna. Jest również obecna w dziedzinach Ślimaki konserwowe, hodowla winniczków, i Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w San Giovanni In Fiore, Włochy.

 8. UAB BALTIC ESCARGOTS

  Litwa

  Firma UAB BALTIC ESCARGOTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 9. LA LUMACA PERFETTA

  Włochy

  Firma LA LUMACA PERFETTA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ślimaki, i ślimaki żywe. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

 10. ''NATUR.KOM'' LTD

  Bułgaria

  Firma ''NATUR.KOM'' LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Razgrad, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo