• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ślepa podłoga

Wyniki dla

Ślepa podłoga - Import eksport

 1. INCOMEX

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo INCOMEX jest usługodawcą, działającym w sektorze podłóg podniesionych. Mieści się w Meru, Francja. Bezpłatnie odbieramy podłogi techniczne z rozbiórek, aby dokonać ich regeneracji. Możemy odzyskać je bez kosztów. "Zero odpadów, zero dwutlenku węgla - CO2 z produkcji nowych płyt = 42, 7 Kg/m2"

 2. HEINRICH KRÜGER & SOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH KRÜGER & SOHN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 3. BODENSTUDIO GMBH

  Austria

  Firma BODENSTUDIO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. WALDBAUER HOTEL- UND GASTROEINRICHTUNGEN

  Niemcy

  Firma WALDBAUER HOTEL- UND GASTROEINRICHTUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Büchlberg, Niemcy.

 5. BONA AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma BONA AUSTRIA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Hallwang Bei Salzburg, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHEUCHER HOLZINDUSTRIE GMBH

  Austria

  Firma SCHEUCHER HOLZINDUSTRIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Mettersdorf Am Saßbach, Austria.

 2. SENDECOR

  Tunezja

  Firma SENDECOR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Ślepa podłoga, sufit podwieszony, i Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 3. GAMMA INDUSTRIES

  Francja

  Firma GAMMA INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki podniesione, Ślepa podłoga, Posadzki podniesione, podłogi techniczne modułowe, Ślepa podłoga, i podłoga pływająca. Ma siedzibę w Boulogne-Billancourt, Francja.

 4. BEN DE GRAAFF PROJECT B.V.

  Holandia

  Firma BEN DE GRAAFF PROJECT B.V., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe, dywanowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Płytki wykładzinowe, dywanowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Dekoracja wnętrz, i curtain accessories. Ma siedzibę w Sprang-Capelle, Holandia.

 5. ABC MOVABLE BUILDING SYSTEMS

  Belgia

  Firma ABC MOVABLE BUILDING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Ślepa podłoga, sufit podwieszony, Interior fittings, oblicówka podłoży, i Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. BATIMPRO

  Francja

  Firma BATIMPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Ślepa podłoga, Posadzki podniesione, Ślepa podłoga, i Posadzki podniesione. Ma siedzibę w Nuaillé-Cholet, Francja.

 2. POLYGROUP EUROPE

  Hiszpania

  Firma POLYGROUP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Posadzki podniesione. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki do pomieszczeń komputerowych, Ślepa podłoga, Posadzki do pomieszczeń komputerowych, Ślepa podłoga, i podłogi techniczne modułowe. Ma siedzibę w Valencina De La Concepcion, Hiszpania.

 1. SHANGHAI DEKORMAN FLOORING CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI DEKORMAN FLOORING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. G-VLOEREN GIETVLOEREN

  Holandia

  Firma G-VLOEREN GIETVLOEREN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. JULAR - MADEIRAS, S.A.

  Portugalia

  Firma JULAR - MADEIRAS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach Domki segmentowe, wyroby i struktury drewniane dla budownictwa, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Azambuja, Portugalia.

 4. ETS GEISTEL ROBERT

  Francja

  Firma ETS GEISTEL ROBERT, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, Sufity drewniane, Sufity podwieszane, Sufity izolujące, Ścianki, Sufity drewniane, Sufity podwieszane, i Sufity izolujące. Ma siedzibę w Duttlenheim, Francja.

 5. HORST GEORG FINDT E.K. PARKETTFACHGROSSHANDEL INH. MICHAELE FINDT

  Niemcy

  Firma HORST GEORG FINDT E.K. PARKETTFACHGROSSHANDEL INH. MICHAELE FINDT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki drewna, Laminaty z tworzyw sztucznych, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Ślepa podłoga, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki drewna, Laminaty z tworzyw sztucznych, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 6. CAPAR YAPI INSAAT YALITIM VE ENDUSTRIYEL ZEMINLER

  Turcja

  Firma CAPAR YAPI INSAAT YALITIM VE ENDUSTRIYEL ZEMINLER, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach posadzki przemysłowe, i oblicówka podłoży. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 7. MONDO PARQUET

  Włochy

  Firma MONDO PARQUET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach parkiety, i zakładanie podłogi drewnianej. Ma siedzibę w Cava De' Tirreni, Włochy.

 8. UNIFLOORA

  Turcja

  Firma UNIFLOORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach układanie płytek, i sufit podwieszony. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. LERCH PODLAHY - POKLÁDKA PLOVOUCÍ PODLAHY PRAHA

  Republika Czeska

  Firma LERCH PODLAHY - POKLÁDKA PLOVOUCÍ PODLAHY PRAHA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Praha 3, Republika Czeska.

 2. FLOORZ

  Holandia

  Firma FLOORZ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach płytki artystyczne. Ma siedzibę w Kelpen-Oler, Holandia.

 3. RICHTER - PIZARRAS S.R.O. ( ZASTOUPENÍ PIZARRAS SAMACA )

  Republika Czeska

  Firma RICHTER - PIZARRAS S.R.O. ( ZASTOUPENÍ PIZARRAS SAMACA ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Ślepa podłoga, Pokrycia dachowe, i Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Praha 2 , Republika Czeska.

 4. HUZHOU SHANGYUAN WOOD PLASTIC COMPOSITE PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HUZHOU SHANGYUAN WOOD PLASTIC COMPOSITE PRODUCTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Hefu Town,huzhou,zhejiang,china., Chiny.

 5. ESCO PARKETT & LANDHAUSDIELEN GMBH U. CO.KG

  Niemcy

  Firma ESCO PARKETT & LANDHAUSDIELEN GMBH U. CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Rommerskirchen, Niemcy.

 6. GLOBAL 3H SHANGHAI CO.,LTD

  Chiny

  Firma GLOBAL 3H SHANGHAI CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. GOLDBACH BODENSYSTEME GMBH

  Austria

  Firma GOLDBACH BODENSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, i Podłogi i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Baden Bei Wien, Austria.

 8. AMORIM FLOORING NORDIC A/S

  Dania

  Firma AMORIM FLOORING NORDIC A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ślepa podłoga, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Ślepa podłoga, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Greve, Dania.

 9. SOLO GIETVLOEREN

  Holandia

  Firma SOLO GIETVLOEREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Lienden, Holandia.

 10. LAKA CZ, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma LAKA CZ, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ślepa podłoga, i Ślepa podłoga. Ma siedzibę w Praha 10, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo