• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ścierki

Wyniki dla

Ścierki - Import eksport

 1. TEMCA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Producent i sprzedawca hurtowy produktów higienicznych jednorazowego użytku oraz systemów dozowników do środków higienicznych, również pod różnymi markami własnymi.

 2. MOPPTEX GMBH

  Austria

  Firma Mopptex postrzega siebie przede wszystkim jako prywatnego producenta wkładek do wycierania, tkanin z mikrofibry i innych tekstyliów do wycierania we wszystkich wariantach technicznych i wzorach. Jakość i zrównoważony rozwój to nasze priorytety! Dzięki własnej produkcji europejskiej możemy szybko, profesjonalnie i indywidualnie obsługiwać naszych klientów gwarantując najwyższą jakość. Nasza jakość i usługi są specjalnie dostosowane do potrzeb profesjonalnych użytkowników. Indywidualny rozwój i rozwiązania dostosowane do potrzeb umacniają naszą pozycję w relacjach z naszymi cenionymi klientami. Dzięki naszemu wyposażeniu technicznemu i kompetencjom fachowym możemy służyć Państwu zarówno w sektorze tanich rozwiązań, jak i w innowacyjnym rozwoju. Oprócz indywidualnych rozwiązań można zawsze polegać na naszym standardowym asortymencie dostosowanym do zapotrzebowania, który spełnia wymagania rynku i jest zawsze dostępny w magazynie! Nasze produkty dostarczamy w opakowaniach neutralnych lub, na życzenie, jako marka własna klienta.

 3. AFRIPE

  Francja

  AFRIPE, lider w branży odzieży używanej, z dumą oferuje wyjątkową gamę wysokiej jakości odzieży, butów, toreb, pasków i galanterii skórzanej na wszystkie pory roku, czy będzie to słoneczne lato, czy mroźna zima. Zajmujemy się również przygotowaniem produktów do recyklingu, w tym ściereczki i strzępienie. W AFRIPE stawiamy sobie za punkt honoru sortowanie naszych artykułów z niezrównanym profesjonalizmem, gwarantując tym samym ich jakość i dopasowanie do potrzeb naszych klientów. Każdy produkt jest skrupulatnie sprawdzany, aby upewnić się, że spełnia najsurowsze kryteria dotyczące stylu, komfortu i trwałości. Nasza działalność eksportowa obejmuje szeroki zakres regionów geograficznych, w tym Afrykę, Azję i Europę Wschodnią.

 4. KIRSCHAUER TEXTIL GMBH

  Niemcy

  Firma KIRSCHAUER TEXTIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny z włókien mieszanych, tkaniny bawełniane, Tkaniny z włókien mieszanych, ścierki, tkanina z wiskozy, i tkaniny poliestrowe. Ma siedzibę w Schirgiswalde-Kirschau, Niemcy.

 5. KARATSIALIS BROS & CO

  Grecja

  Firma KARATSIALIS BROS & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Kontenery, Polietylen, tworzywa sztuczne, recykling tworzyw sztucznych, papiery, i powtórne wykorzystywanie makulatury. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMECO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IMECO GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały nietkane, włóknina. Jest również obecna w dziedzinach ścierki. Ma siedzibę w Goldbach, Niemcy.

 2. IRCEB BUGGENHOUT

  Belgia

  Firma IRCEB BUGGENHOUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubrania używane. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Artykuły tekstylne - import-eksport, odzież używana, ścierki, szmaty, odzież używana, Obuwie, i obuwie używane. Ma siedzibę w Buggenhout, Belgia.

 3. MFC DEUTSCHLAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Od 1989 roku pracownicy firmy MFC, technicy powierzchni i specjaliści od form, opracowują i produkują karty czyszczące. Z nami macie Państwo u boku silnego i doświadczonego partnera, który zawsze dąży do rozwoju nowoczesnych i wysokojakościowych produktów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, nasze karty czyszczące do czytników kart i banknotów należą do najbardziej niezawodnych produktów na rynku. Bo obsługa to nasz priorytet! Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w znalezieniu indywidualnego i dopasowanego do potrzeb rozwiązania dla Państwa urządzeń. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych kart czyszczących do czytników kart i czytników banknotów, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy pomogą Państwu dzięki swojej dogłębnej wiedzy fachowej.

 4. CORAL EGL SP. Z O.O.

  Polska

  Siedziba naszego profesjonalnego przedsiębiorstwa Coral EGL znajduje się w Lesznie, w powiecie warszawskim zachodnim, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą gąbek kąpielowych i nie tylko. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, na rynku działamy nieustannie od 2002 roku. Coral EGL to firma, która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży gąbek kąpielowych i samochodowych. Nasze wyroby są najwyższej jakości. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadamy również specjalistyczny, nowoczesny sprzęt. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zyskaliśmy duże grono zaufanych osób. Nasza produkcja i sprzedaż to przede wszystkim: gąbki celulozowe, gąbki kąpielowe, gąbki samochodowe, zmywaki, gąbki kuchenne, gąbki plastikowe, gąbki stalowe, ścierki z mikrofibry, mopy, a także druciaki, rękawice i myjki.

 5. BB TRANS

  Belgia

  Firma Beldi-Fripe jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sortowaniu i recyklingu używanej odzieży i używanego obuwia. Poza używaną odzieżą i używanym obuwiem proponujemy zabawki, ścierki i różne akcesoria. Beldi-Fripe jest państwa idealnym partnerem w dziedzinie ciuchów. BB Trans, bliźniacza firma Beldi-Fripe zajmuje się transportem i logistyką.

 1. GREEN CLEAN GMBH

  Austria

  Od ponad 25 lat Green Clean specjalizuje się w produktach do optymalnego czyszczenia wrażliwego sprzętu i powierzchni. Założona w 1989 roku firma z powodzeniem opracowuje i produkuje produkty do czyszczenia wrażliwych powierzchni w dziedzinie optyki, elektroniki, filmu, fotografii i wideo, telekomunikacji, EDP.... Mechaniki precyzyjnej. Podstawowa kompetencja to aerozole do odpylania - tak zwane "sprężone powietrze w puszce“.

 2. RAYL GROUP GMBH

  Szwajcaria

 1. SYMTO ARNOLD FISCHER

  Niemcy

 2. KUKUROGLU TEKSTIL

  Turcja

 3. TURKUAZ MICRO TEXTILE LLC

  Turcja

 4. BROSSERIE THOMAS S.A.

  Francja

 5. LIMPIEZA ECOLÓGICA S.L.

  Hiszpania

 6. REMUE MENAGE

  Francja

 7. MOPAL TEXTILE

  Turcja

 8. BAYECO

  Hiszpania

 1. AYTI TEKSTIL

  Turcja

 2. ARAS AUSSENHANDEL GMBH

  Niemcy

 3. VEHICLE KING

  Holandia

 4. BECKER PUTZTEXTILIEN GMBH

  Niemcy

 5. BELGIAN WIPING MATERIALS (BEWIMA)

  Belgia

 6. FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA MARO RADECCY SPÓŁKA JAWNA

  Polska

 7. COROSA

  Belgia

 8. COMERCIAL ROLDAN S.L.

  Hiszpania

 9. DIE PUTZLAPPEN KFT.

  Węgry

 10. F.LLI LORENZINI

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo