• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ścianki

Wyniki dla

Ścianki - Import eksport

 1. MDS RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MDS Raumsysteme to innowacyjny producent elastycznych systemów pomieszczeń i ścianek działowych do zastosowań komercyjnych na bazie sprzedaży, wynajmu lub leasingu. W naszej fabryce w Engen-Welschingen produkujemy hale i biura dla kierownika robót, systemy ścianek działowych, kontenery biurowe i stalowe platformy budowlane najwyższej jakości. Jesteśmy nie tylko producentem, ale również profesjonalnym partnerem przy planowaniu, konstruowaniu oraz fachowym montażu. Nasi doradcy pomogą Państwu na miejscu sporządzić plan i przedstawią konkretną ofertę. Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z Państwem. Dirk Solbach i zespół MDS Niektóre z naszych produktów: biura halowe, biura mistrza, systemy ścianek działowych, kontenery biurowe i sceny o konstrukcji stalowej, pomieszczenia sterylne, pomieszczenia czyste, przemysłowe ścianki działowe, pomieszczenia pomiarowe, magazynowe ścianki działowe

 2. ISFORTGROUP DANIEL ISFORT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ISFORTGROUP DANIEL ISFORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 3. JANSEN SYSTEMBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JANSEN SYSTEMBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Surwold, Niemcy.

 4. CLEAN-TEK REINRAUMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN-TEK REINRAUMTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Renningen, Niemcy.

 5. VKF RENZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VKF RENZEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły reklamowe firmowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, promocje sprzedażowe, stojaki na prospekty, Ścianki, oczyszczacze powietrza, transparenty zwijane, stoiska wystawowe, ramy na ogłoszenia, i stojaki do tablic. Ma siedzibę w Isselburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROCOM-BESTMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROCOM-BESTMANN GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Naumburg, Niemcy.

 2. HENK HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HENK HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 3. J.D. GECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J.D. GECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka tworzyw sztucznych, Chromowanie, ramy na ogłoszenia, wózki na zakupy, plakatowanie, haczyki, Części z drutu zginanego, Obróbka tworzyw sztucznych, i galvanisation. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 4. FABIMA

  Belgia

  Fabima jest firmą specjalizującą się w przepierzeniach i ochronie przeciwsłonecznej. Na wszystkie wasze problemy przepierzeń ruchomych akustycznych lub nie proponujemy odpowiednią odpowiedź i rozwiązanie: przepierzenia szklane lub pełne, składane lub przesuwane, obsługiwane ręcznie, automatycznie lub w pełni elektryczne. W ramach ochrony przeciwsłonecznej zapewniamy maksymalną protekcję termiczną przy zachowaniu estetyki. Produkty wykonywane na miarę: wymagania techniczne, porady przed wykonaniem projektu, wykonanie rysunków z użyciem C.A.D. .

 5. ELLERMANN GMBH

  Niemcy

  Kiedy Margarete Ellermann założyła firmę w 1985 roku, zaczęła działalność jako przedstawiciel handlowy do sprzedaży tkanin Batyline® firmy Taraflex® wyłącznie na rynek niemiecki. Szybko zauważyła różnorodne możliwości, jakie oferują tkaniny w architekturze i była w stanie przekonać kilku wiodących projektantów i architektów do opcji projektowych, które umożliwia konstrukcja z użyciem tkanin. Tkaninami można szybko pokrywać duże powierzchnie. Z upływem lat firma Ellermann GmbH stała się dostawcą na potrzeby stoisk targowych oraz interfejsem między projektantem / architektem, klientem końcowym i budowniczym stoiska lub agencją. Obecnie obszary działalności firmy obejmują doradztwo i opracowywanie tkanin do realizacji specyficznych projektów, inżynierię, budowę prototypów, a także realizację i montaż złożonych tymczasowych i stałych struktur tekstylnych na całym świecie.

 1. ROSENKRANZ FRANZ HAIDERER

  Austria

  Dzięki kompleksowej ofercie produktów i rozszerzonemu zakresowi usług jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie systemów ścian działowych i przesuwanych i nie tylko. Oferujemy każdy produkt - szklaną ściankę składaną, ściankę działową ruchomą in. mobilną, ścianę działową ze szkła, ścianę składaną, ścianę działową szklaną, ścianę przesuwaną szklaną - o wyrafinowanym wzornictwie i doskonałej jakości – oto wymagania, które stosujemy do wszystkich naszych ścian przesuwanych i działowych. Nasz asortyment uzupełniają różne konstrukcje szklane i metalowe oraz usługi, takie jak produkcja z użyciem CNC lub nasza usługa natychmiastowej naprawy. Satysfakcja naszych klientów mówi sama za siebie – za co dziękujemy.

 2. CBG COMPOSITES GMBH

  Niemcy

  CBG Composites GmbH opracowuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne kompozytowe materiały ogniotrwałe, izolujące ciepło i dźwięk, przeznaczone do różnych zastosowań przemysłowych, takich jak np. okrętowy i offshore, inżynieria lądowa, przemysłowa ochrona przeciwpożarowa. Zakres produkcji CBG Composites GmbH obejmuje ognioodporne i żaroodporne, izolujące ciepło i dźwięk płyty warstwowe na bazie włókna bazaltowego, prepregów i ceramiki, a także laminatów z włókna szklanego na bazie zarówno żywicy, jak i nieorganicznej matrycy. Miejsce produkcji będzie obchodzić w 2020 r. setną rocznicę swojego istnienia.

 1. POLYSPACE-HANSAUER

  Belgia

  Polyspace Hansauer to przedsiębiorstwo belgijskie specjalizujące się w doradztwie i montażu mobilnych ścianek działowych z funkcją wyciszenia. Mobilne ścianki działowe pozwalają wykorzystać całą dostępną przestrzeń i podzielić ją dowolnie na kilka części: ścianki mobilne z drewna, ścianki mobilne przeszklone, ścianki działowe harmonijkowe. Dopasowujemy nasze ścianki działowe do Państwa potrzeb. Hansauer jest wyłącznym dostawcą (do Belgii - Luksemburga) z Hufcor (USA), światowego lidera mobilnych ścianek działowych.

 2. FRANZ NÜSING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Dzielimy, aby tworzyć nowe połączenia. Pod względem technicznym i optycznym możemy spełnić prawie każde życzenie realizując indywidualne systemy ścianek działowych na miarę. W sektorze premium oferujemy ekskluzywne wzornictwo w połączeniu z najnowocześniejszą techniką, najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nadzwyczajną trwałością i niezmienną izolacją akustyczną. Nasze prace badawcze są stale udoskonalane, kontrolowane oraz certyfikowane przy współpracy z instytutami i uczelniami.

 3. ARCADIA COMPONIBILI SRL

  Włochy

  Uwaga, którą przywiązujemy do wzornictwa i projektu pozwala nam oferować unikatowe rozwiązania odnośnie do recepcji oraz wyposażenia, od eleganckich ścianek działowych po praktyczne biura odwarte typu open space: projekt KWS Arcadia jest w stanie wyposażyć każde biuro, jakie by nie było. System KWS stanowi połączenie ścianek Arcadia, doskonale harmonizując nowoczesny wygląd Kristal z elegancją Wall System.

 4. LASER - SUFITY PODWIESZANE

  Polska

  Firma LASER z Krakowa oferuje podwieszane sufity, kratownice, ścianki i inne. Nasza firma posiada w ofercie cały zakres akcesoriów do biura i domu, oświetlenie dekoracyjne, ścianki i przegrody, sufity podwieszane w wielu rodzajach, kratki wentylacyjne oraz więcej podobnych akcesoriów do upiększenia Państwa wnętrz. Nasze produkty są trwałe i odporne na uderzenia, ścieranie, działanie rozcieńczonych kwasów, alkoholu oraz inne substancje.

 5. LANGLOIS SOBRETI

  Francja

  Firma LANGLOIS SOBRETI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Ścianki, Sufity podwieszane, ścianka działowa typu open space, projektowanie akustyczne, i Ścianki. Ma siedzibę w Rennes Cedex, Francja.

 6. VEFA ALÜMINYUM

  Turcja

  Firma VEFA ALÜMINYUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, rampa aluminiowa, i Ścianki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CUTALL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma CUTALL GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Erkrath, Niemcy.

 8. ZELLER GMBH

  Austria

  Firma ZELLER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Hohenems, Austria.

 1. META TRENNWANDANLAGEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma META TRENNWANDANLAGEN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Rengsdorf, Niemcy.

 2. GLASEREI CH. STARZACHER GMBH

  Austria

  Firma GLASEREI CH. STARZACHER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 3. MOBILGILI S.N.C.

  Włochy

  Firma MOBILGILI S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, Office furniture, Ścianki, i biura architektury mebli na miarę. Ma siedzibę w Polonghera, Włochy.

 4. WALLRITE SRL

  Rumunia

  Firma WALLRITE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Domki segmentowe, Ścianki, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 5. ESCAYOLAS BEDMAR S.L.

  Hiszpania

  Firma ESCAYOLAS BEDMAR S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Ścianki, bierna ochrona przeciwpożarowa, izolacja akustyczna budynku, Sufity podwieszane, i Ścianki. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 6. PRISMAC SRL

  Włochy

  Firma PRISMAC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach ścianki działowe asonoryzujące, ścianki działowe modułowe, ruchome akustyczne przegrody przeszklone, i ścianki działowe przezroczyste. Ma siedzibę w Cormano, Włochy.

 7. MAX Q HOLZMARKETING GMBH

  Niemcy

  Firma MAX Q HOLZMARKETING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Lahr/schwarzwald, Niemcy.

 8. PANELTIM

  Belgia

  Firma PANELTIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach drzwi, płyty z tworzyw sztucznych, budowa - zbiorniki, i Wyroby drewniane. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 9. FITNESSMARKT.DE SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma FITNESSMARKT.DE SERVICES GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ścianki. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 10. BARESY GMBH& CO.KG

  Niemcy

  Firma BARESY GMBH& CO.KG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach drzwi ze stali nierdzewnej, i wells. Ma siedzibę w Kirchberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo