• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ścianki działowe rozciągane

Wyniki dla

Ścianki działowe rozciągane - Import eksport

 1. BUROONE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BUROONE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble projektowane. Jest również obecna w dziedzinach Fotele i krzesła biurowe, Meble biurowe, Ścianki działowe rozciągane, Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe, Fotele i krzesła biurowe, Meble biurowe, Ścianki działowe rozciągane, i Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe. Ma siedzibę w Glabais, Belgia.

 2. FABIMA

  Belgia

  Fabima jest firmą specjalizującą się w przepierzeniach i ochronie przeciwsłonecznej. Na wszystkie wasze problemy przepierzeń ruchomych akustycznych lub nie proponujemy odpowiednią odpowiedź i rozwiązanie: przepierzenia szklane lub pełne, składane lub przesuwane, obsługiwane ręcznie, automatycznie lub w pełni elektryczne. W ramach ochrony przeciwsłonecznej zapewniamy maksymalną protekcję termiczną przy zachowaniu estetyki. Produkty wykonywane na miarę: wymagania techniczne, porady przed wykonaniem projektu, wykonanie rysunków z użyciem C.A.D. .

 3. POLYSPACE-HANSAUER

  Belgia

  Polyspace Hansauer to przedsiębiorstwo belgijskie specjalizujące się w doradztwie i montażu mobilnych ścianek działowych z funkcją wyciszenia. Mobilne ścianki działowe pozwalają wykorzystać całą dostępną przestrzeń i podzielić ją dowolnie na kilka części: ścianki mobilne z drewna, ścianki mobilne przeszklone, ścianki działowe harmonijkowe. Dopasowujemy nasze ścianki działowe do Państwa potrzeb. Hansauer jest wyłącznym dostawcą (do Belgii - Luksemburga) z Hufcor (USA), światowego lidera mobilnych ścianek działowych.

 4. MAMPARAS ONLINE

  Hiszpania

  Sprzedaż kabin osłon prysznicowych online na cały świat po obniżonych cenach. 21% TVA w cenie.

 5. CASTEL

  Hiszpania

  Firma CASTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Materiały budowlane, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i armatura. Ma siedzibę w Onda, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HUFCOR DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma HUFCOR DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach ruchome akustyczne przegrody przeszklone. Ma siedzibę w Dessau-Roßlau, Niemcy.

 2. MOVING DESIGNS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MOVING DESIGNS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach przepierzenia akustyczne. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. WALLRITE SRL

  Rumunia

  Firma WALLRITE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Domki segmentowe, Ścianki, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. PREFABRICADOS Y MONTAJES S.L.

  Hiszpania

  Firma PREFABRICADOS Y MONTAJES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w Torres De Elorz-Navarra, Hiszpania.

 5. ESPACES MOBILES

  Francja

  Firma ESPACES MOBILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Sliding partitions. Ma siedzibę w Roncq, Francja.

 1. REYEM

  Francja

  Firma REYEM, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki działowe ruchome, ścianka działowa typu open space, montaż ruchomych ścianek działowych, Ścianki działowe ruchome, i ścianki działowe. Ma siedzibę w Lutterbach, Francja.

 2. COORDINATIE

  Belgia

  Firma COORDINATIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, rozbiórka ścian, Sufity podwieszane, powłoka ścienna, i armatura. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 1. HAMAG MAGAZIJNINRICHTING

  Holandia

  Firma HAMAG MAGAZIJNINRICHTING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Archiwizacja dokumentów - systemy i meble biurowe, podłogi modułowe, Magazynowanie - urządzenia i systemy, Archiwizacja dokumentów - systemy i meble biurowe, i składowanie pionowe. Ma siedzibę w Maassluis, Holandia.

 2. DECOROFFICE STUDIO

  Hiszpania

  Firma DECOROFFICE STUDIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w La Pobla De Farnals, Hiszpania.

 3. AVENT INTERIORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AVENT INTERIORS LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Office fit-out. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 4. HAP HYGIËNISCHE AFBOUWPROJECTEN B.V.

  Holandia

  Firma HAP HYGIËNISCHE AFBOUWPROJECTEN B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w Doetinchem, Holandia.

 5. EUROBOX CONTINENTAL

  Belgia

  Firma EUROBOX CONTINENTAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach szafy szatniowe, ścianki działowe, ścianki działowe, i Regały paletowe. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 6. PROMI-ART

  Belgia

  Firma PROMI-ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki działowe rozciągane, Office fit-out, Ścianki działowe rozciągane, office furniture, i Floor covering. Ma siedzibę w Drogenbos, Belgia.

 7. MESTRIA COMPACTOS FENÓLICOS, LDA

  Portugalia

  Firma MESTRIA COMPACTOS FENÓLICOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach kabiny z materiału fenolicznego, płyty fenolityczne, i szafy szatniowe. Ma siedzibę w Mafra, Portugalia.

 8. DORMA HÜPPE SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma DORMA HÜPPE SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 1. INSTALAPLAC

  Hiszpania

  Firma INSTALAPLAC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w Petrer, Hiszpania.

 2. INSTALACIONES TORREJÓN

  Hiszpania

  Firma INSTALACIONES TORREJÓN, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Sufity podwieszane, ścianka działowa do biura, ścianka działowa z melaminy, i ścianki kabin prysznicowych. Ma siedzibę w TORREJÓN DE VELASCO - MADRID, Hiszpania.

 3. GARYSAN SISTEMAS SL

  Hiszpania

  Firma GARYSAN SISTEMAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach ścianki działowe ruchome. Ma siedzibę w Bullas, Hiszpania.

 4. EPART OFIS SISTEMLERI

  Turcja

  Firma EPART OFIS SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SPAC SOCIETE DE POSE ET AGENCEMENT DE CLOISONS AMOVIBLES FAUX PLAFOND

  Francja

  Firma SPAC SOCIETE DE POSE ET AGENCEMENT DE CLOISONS AMOVIBLES FAUX PLAFOND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Office fit-out, i ścianki zdejmowalne. Ma siedzibę w Goussainville, Francja.

 6. MAMPARAS Y BAÑOS

  Hiszpania

  Firma MAMPARAS Y BAÑOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Ma siedzibę w San Cristóbal De La Laguna, Hiszpania.

 7. CO TERRE

  Belgia

  Firma CO TERRE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja foniczna, i izolatory akustyczne. Ma siedzibę w Vivegnis, Belgia.

 8. BEDDELEEM

  Belgia

  Firma BEDDELEEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki działowe rozciągane, Ścianki działowe rozciągane, i ścianki działowe ruchome. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 9. SERET SERVICES

  Francja

  Firma SERET SERVICES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, ścianki działowe ruchome, ścianka działowa do biura, i Ścianki. Ma siedzibę w Villiers Sur Marne, Francja.

 10. PAN ALL

  Belgia

  Firma PAN ALL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki działowe rozciągane, Ścianki działowe rozciągane, i ścianki działowe ruchome. Ma siedzibę w Geraardsbergen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo