• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ściąganie należności

Wyniki dla

Ściąganie należności - Import eksport

 1. EOS HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Z konsekwencją i sympatią wspieramy Państwa inywidualnymi usługami finansowymi. W 2000 roku powstała marka EOS. Grupa wyspecjalizowanych firm, mających na celu połączenie dla korzyści klientów wieloletniego doświadczenia w sektorze usług finansowych i dogłębnej znajomości rynku. Głównym przedmiotem działań jest zarządzanie wierzytelnościami. W centrum znajdują się trzy pola działalności biznesowej: rachunek powierniczy, zakup wierzytelności i outsourcing procesów biznesowych (BPO). EOS zawsze ma na uwadze korzyść i sukces klienta. Konsekwentna rzeczowość i sympatyczny ton: Dzięki temu wymogowi osiągamy nasze cele.

  Witryna www Open In New icon
 2. OPEN FINANCE

  Francja

  Verified by Europages badge

  Założona w 2017 roku firma OPEN FINANCE oferuje różne usługi: kredyty konsumenckie, zakupy kredytowe, zarządzanie portfelem, ubezpieczenia kredytów, finansowanie projektów, inwestycje, doradztwo BtoB, pomoc finansową, windykację, ubezpieczenia itp... Nasze rozwiązanie kredytowe dla wszystkich obejmuje wszystkie Twoje potrzeby: kredyty konsumpcyjne, samochodowe i nieruchomości, fundusze inwestycyjne, płynną gotówkę, itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to zdolność do spłaty, a otrzymasz odpowiednią pożyczkę. Ty wiesz lepiej od nas, dlaczego potrzebujesz pieniędzy, a my ufamy Ci w 100% za pośrednictwem tego kanału. Wysokość naszych pożyczek dla osób fizycznych i firm jest uzależniona od potrzeb i przedłożonego projektu, a nawet pokrywamy pilne potrzeby gotówkowe. Na każde życzenie jakościowe i finansowe oferujemy niezawodne, szybkie i konkretne rozwiązania. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. «ROBOCLAIM» LIMITED LIABILITY COMPANY

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Firma Roboclaim założona w 2019 roku opracowuje oprogramowanie aplikacyjne dla branży bankowej, finansowej, ubezpieczeniowej, parkingowej oraz dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Roboclaim tworzy oprogramowanie pozwalające na optymalizację działalności biznesowej, automatyzację transakcji prawnych oraz zarządzanie zaległymi należnościami. Oprogramowanie Roboclaim do elektronicznego przetwarzania danych pomaga w tworzeniu optymalnych, nowoczesnych rozwiązań i stwarza warunki do rozwoju i skalowania biznesu. Jednym z udanych osiągnięć firmy jest platforma chmurowa URROBOT, która automatyzuje zarządzanie należnościami na rzecz organizacji, sędziów i komorników. Platforma ta ułatwia wszystkie etapy pracy: od automatycznych połączeń telefonicznych z dłużnikami po sporządzanie wniosków do Federalnej Służby Podatkowej i banków dla komorników. URROBOT nawet 45-krotnie przyspiesza obsługę dłużników, przewidywanie poziomu długów i ich spłatę dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji i automatyzacji wszelkiego rodzaju obliczeń.

  Witryna www Open In New icon
 4. ADV CONSEILS

  Francja

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. AFR ACTION FINANCE RECOUVREMENT

  Francja

  Windykacje wierzytelności: To F1 w dziedzinie windykacji wierzytelności. Kancelaria AFR Pomaga Ci odpowiadać na wszystkie Twoje pytania: Jak odzyskać dług? Jak szybko odzyskać dług cywilny lub przemysłowy? Jak szybko odzyskać dług handlowy? Jak odzyskać niezapłacone sumy? Polityka AFR jest prosta: szybsza windykacja długów niż u naszych klientów, obrona interesów naszych klientów przy jednoczesnym poszanowaniu dłużników, cały czas pamiętając o zachowaniu relacji handlowej. Twoi klienci zwlekają z płatnością co obciąża Twoje dostępne środki pieniężne a biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną, obawiasz się o płatności swoich klientów. AFR szybko rozwiąże Twoje problemy. Równolegle z fazą prawną windykacja oparta o ugodę odbywa się codziennie przez telefon i nawet w trakcie etapu postępowania egzekucyjnego.

 2. TIMOCOM GMBH

  Niemcy

  TIMOCOM GmbH jest średniej wielkości specjalistą w dziedzinie IT i danych, zatrudniającym ponad 500 pracowników z 30 krajów i posiadającym przedstawicielstwa w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Jako pionier i partner sieci logistyki europejskiej oferujemy pierwszy inteligentny system logistyczny, w którym codziennie wprowadzanych i przetwarzanych jest do 750.000 międzynarodowych ofert frachtów i ładunków. Częścią systemu jest również nasza neutralna sieć ponad 43 000 audytowanych firm. Neutralność jest tu istotną zaletą, ponieważ transakcje zawierane są bezpośrednio pomiędzy partnerami umowy. "Lepiej rozplanuj swoje możliwości dzięki ogólnoeuropejskim przetargom i znajdź niezawodnych partnerów biznesowych."

 3. KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE W GLIWICACH DARIUSZ RATAJCZAK

  Polska

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Kancelaria Komornicza w Gliwicach prowadzi egzekucje przeciwko dłużnikom na terenie całego województwa śląskiego. W toku prowadzonych postępowań komornik poszukuje majątku dłużnika oraz dokonuje jego zajęcia celem odzyskania pieniędzy wierzyciela. Do najpopularniejszych sposobów egzekucji należą egzekucja z rachunków bankowych, egzekucja z wynagrodzenia za pracę oraz egzekucja z innych wierzytelności. Kancelaria posiada elektroniczny dostęp do następujących systemów : - ZUS PUE (Platforma Usług Elektronicznych) umożliwia dostęp online do danych zapisanych na kontach w ZUS celem szybkiego ustalenia m.in. pracodawcy dłużnika - CBDKW - elektroniczny dostęp do bazy ksiąg wieczystych - CEPiK 2.0 - Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców - umożliwia szybkie uzyskiwanie informacji na temat pojazdów zarejestrowanych na dłużnika - OGNIVO - pozwala na szybkie ustalenie rachunków bankowych dłużników oraz ich szybkie zajęcie - CPD MSWiA (Centrum Personalizacji Dokumentów) - pozwala na szybkie ustalenie miejsca zamieszkania osoby zadłużonej - Automatyczny system SMS ID KOMORNIKA W SYSTEMIE EPU: 1923

 4. EMS DEBITA WIRTSCHAFTSINKASSO KG

  Niemcy

  EMS DEBITA Biuro gospodarcze – silny, niezawodny partner w zakresie odzyskiwania należności na całym świecie. Prowadzimy strategiczne punkty bazowe w Anglii (Safe Collections Ltd.) i Ameryce Południowej. Przez wiele lat zbudowaliśmy sieć agencji na całym świecie, co nam pozwala odzyskać Twoje należności na miejscu. Posiadamy pełen motywacji i zaangażowany zespół specjalistów, z międzynarodowym doświadczeniem i znających języki obce. Nasza międzynarodowa klientela docenia wysoki wskaźnik realizacji zgłoszonych roszczeń. Nasza dewiza: 1. „Nie ma sukcesu, nie ma zapłaty! “ - 2. „Twoje wyzwanie - nasze wyzwanie! “

 5. CHWILOWKIONLINE365

  Polska

  Na rynku dostępnych jest mnóstwo opcji kredytowych. Banki proponują preferencyjne warunki nie tylko swoim aktywnym klientom. Na bonusy i ulgi przy zaciąganiu kredytu mogą liczyć także nowi klienci - dlatego warto porównać jak najwięcej ofert, by wybrać tę najlepszą dla nas - najszybszą, najtańszą, od wiarygodnego pożyczkodawcy. Chwilowkionline365.pl w prosty sposób zestawiają wachlarz pożyczek i tworzą ranking ofert spełniających nasze warunki. Listę można sortować tak, aby wybrać pożyczkodawcę z najlepszymi ocenami klientów, kredyt z najniższą ratą lub pożyczkę, którą otrzymamy najszybciej.

 6. PAWEŁ KEMPINSKI KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W CHORZOWIE

  Polska

  Komornik Sądowy Paweł Kempinski jest właściwy do prowadzenia egzekucji na terenie miasta Świętochłowice oraz Chorzów. W ramach prowadzonej działalności podejmuje się egzekucji świadczeń pieniężnych, alimentacyjnych oraz niepieniężnych. Do jego zadań należy również sporządzanie spisu inwentarza, zabezpieczenie spadku oraz sporządzenie protokołu stanu faktycznego. Może również prowadzić nadzór nad publiczną licytacją oraz doręczać na zlecenie sądu korespondencję za potwierdzeniem odbioru. Jeżeli szukacie Państwo wzorów wniosku egzekucyjnego, wniosku o sporządzenie spisu inwentarza lub innych pism składanych przez strony w ramach postępowania egzekucyjnego, zapraszamy na stronę internetową Kancelarii Komorniczej w Chorzowie. Znajduje się tam również lista aktualnych licytacji komorniczych. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Paweł Kempinski wykorzystuje dostęp do wszystkich systemów informatycznych, które umożliwiają skuteczne ustalenie majątku dłużnika. Kancelaria jest w pełni zinformatyzowana.

 1. KANCELARIA DEPTOR

  Polska

  Jeśli liczysz na skuteczną windykację, potrzebujesz renomowanego profesjonalisty, który wykonuje ten rodzaj działałności od dawna. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zakresie windykacji prawnej, możesz liczyć na mecenasów z Kancelarii Windykacyjnej DEPTOR, którzy podejmą agresywne działania i osiągną za Ciebie wyniki. Współpracując z nami, współpracujesz z zespołem prawników, którzy są ekspertami w zakresie usług windykacyjnych w Polsce. Obsługujemy nie tylko mieszkańców województwa śląskiego, ale także współpracujemy z klientami z całego kraju i świata. Nie zarabiamy, dopóki nie zarabiasz - dlatego nasi doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy, pracownicy i śledczy będą ciężko pracować, aby osiągnąć dla Ciebie wyniki. Windykacja w sposób polubowny jest priorytetem naszych ekspertów, co z kolei pomaga zachować dobre relacje biznesowe z odbiorcami. Powierzając swoje procedury windykacyjne naszej Kancelarii, nie tylko zaoszczędzisz czas i wysiłek, ale również będziesz mógł skoncentrować się na swoich głównych działaniach związanych ze spółką. Ponadto nasze szerokie doświadczenie pokazuje, że długi są odzyskiwane szybciej, gdy zaangażowana jest strona trzecia w postaci kancelarii windykacyjnej.

 2. EUROTENET GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  SKUTECZNA JEST TYLKO WINDYKACJA NATYCHMIASTOWA W przypadku powstania zadłużenia lub chociaż niewielkiego opóźnienia w realizacji zobowiązania koniecznym staje się podjęcie natychmiastowych działań. Natychmiastowe wdrożenie zdecydowanych procedur windykacyjnych zwiększa szanse odzyskania pieniędzy. Każdy tydzień zwłoki powoduje, że szanse skutecznej windykacji maleją. Nie można pozwolić, aby dłużnik uznał, że ryzyko grożące mu ze względu na zwłokę w zapłacie za towar lub usługę jest mniejsze niż nieuregulowanie innych zobowiązań. Jeżeli tak się stanie polski eksporter znajdzie się na końcu kolejki wierzycieli i będzie bezskutecznie oczekiwał na dobrowolną spłatę ze strony dłużnika. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że doprowadzi do całkowitej utraty możliwości odzyskania należności. Aby zmaksymalizować szanse powodzenia należy działać szybko oraz w sposób fachowy. W aktualnej sytuacji odkładanie decyzji o wszczęciu windykacji lub podejmowanie samodzielnej windykacji, będzie prowadzić jedynie do utwierdzenia dłużnika w przekonaniu, że nic mu nie grozi i że może zwlekać lub nawet uniknąć obowiązku zapłaty. Nasz zespół, bazując na 25-letnim doświadczeniu pomoże Państwu odzyskać pieniądze. Wystarczy, że Państwo się z nami skontaktujecie a resztą zajmiemy się już my.

 3. A.R.C.A. STUDIO SRL - RECUPERO CREDITI

  Włochy

  A.R.C.A. A.R.C.A. to kancelaria specjalizująca się w szybkim ściąganiu wszystkich wierzytelności. Relacja umowna z klientem kończy się wraz z zamknięciem teczki. Kancelaria realizuje bezpłatnie wstępne badanie dla każdej sprawy klienta lub dla całości jego spraw, by móc wskazać klientowi procedurę najlepiej przystosowaną do danej sytuacji. To wstępne bezpłatne badanie nie angażuje w żaden sposób naszego klienta.

 4. FEDERAL MANAGEMENT

  Zjednoczone Królestwo

  FEDERAL MANAGEMENT jest wiodącą w Wielkiej Brytanii ogranizacją windykacji i odzyskiwania należności prywatnych & handlowych, z przedstawicielstwami w ponach 83 krajach. Jesteśmy w Wielkiej Brytanii na czele międzynarodowej windykacji długów, więc czy to będzie Argentyna, czay Zambia, nasze działanie obejmuje prawie cały świat i oferujemy stałe koszty za usługi dające wyniki w profesjonalnie, etycznie i skutecznie.

 5. CREDIT LIMITS INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. ADF ALLGEMEINE DATENBANK FÜR FORDERUNGSEINZUG GMBH

  Niemcy

 7. CGR SOCIÉTÉ DE RECOUVREMENT

  Francja

 8. AMRIL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. JOSÉ DA SILVA LOPES ADVOGADOS

  Portugalia

 10. SERVICOBRO DEBT COLLECTION

  Hiszpania

 1. CABINET ARC RECOUVREMENT DE CRÉANCES

  Francja

 2. SVG LEGAL SERVICES

  Republika Południowej Afryki

 3. COMPAGNIE DE RECOUVREMENTS DE CRÉANCES EUROPÉENNES

  Francja

 4. COLLECTION HUB

  Zjednoczone Królestwo

 5. GRUPO INTERCOBROS

  Hiszpania

 6. MENS INCASSO

  Holandia

 7. GEERIM-PRECREDIT

  Francja

 8. CREDIT REPORT SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Ściąganie należności - Import eksport

Liczba wyników

1230 przedsiębiorstwa