• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ławki do parków i miejsc publicznych

Wyniki dla

Ławki do parków i miejsc publicznych - Import eksport

 1. ERLAS ADVERTISING INDUSTRIAL AND ARTISTIC PRODUCTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ERLAS ADVERTISING INDUSTRIAL AND ARTISTIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach Design i stylizacja reklamowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Ławki do parków i miejsc publicznych, prototypy i drukowanie 3D, manufacturer of statues and sculptures, sculptures in all materials, Reklama 3-wymiarowa, Konstrukcje z włókna szklanego, i formowanie wyrobów z włókna szklanego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. HOLZVERARBEITUNG GEORG MERSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZVERARBEITUNG GEORG MERSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Delbrück, Niemcy.

 3. ZIEGLER AUSSENANLAGEN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZIEGLER AUSSENANLAGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Regau, Austria.

 4. E. ZIEGLER METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma E. ZIEGLER METALLBEARBEITUNG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Nebelschütz, Niemcy.

 5. BLECH & TECH GMBH - KLAPPSITZ.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLECH & TECH GMBH - KLAPPSITZ.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Herbolzheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WERBE- UND TOURISTIKSERVICE FETT E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERBE- UND TOURISTIKSERVICE FETT E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Brücken, Niemcy.

 2. KELPIO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KELPIO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. LARS LAJ POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Lars Laj powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy. Place zabaw Lars Laj to najwyższej jakości, innowacyjne i certyfikowane urządzenia zabawowe. Naszą misją jest stworzyć dzieciom bezpieczne miejsce zabaw, które zapewni im wszechstronny rozwój. Projektujemy i produkujemy drewniane place zabaw wykonane z drewna modrzewiowego lub drewna robinii akacjowej. W ofercie posiadamy także metalowe urządzenia. Wśród naszych produktów znajdują się: zestawy wielofunkcyjne, urządzenia do wspinaczki, zjeżdżalnie, piaskownice, bujaki, zestawy integracyjne, huśtawki, karuzele, piaskownice, domki do zabawy i wiele innych. Dzięki modułowemu systemowi, nasze place dają Państwu możliwość dowolnego ich zestawiania i komponowania. Pozwala to na dostosowanie naszych produktów do Waszych potrzeb. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Jakość i bezpieczeństwo produkcji jest kontrolowana i co roku certyfikowana przez niemiecką jednostkę certyfikująca TÜV, zgodnie z normą DIN EN 1176, której odpowiednikiem jest polska norma PN EN 1176. Firma Lars Laj uzyskała także certyfikat ISO 9001: 2015. Doskonała jakość materiałów, których używamy oraz staranne wykonanie stawiają firmę Lars Laj w czołówce światowych producentów placów zabaw. Nasze produkty nie tylko wyglądają świetnie przez wiele lat, ale równie długo spełniają swoje funkcje.

  Wszystkie wyroby na "ławki do parków i miejsc publicznych"

 4. ELEKTRON FURNITURE

  Polska

  Manufacturer of furniture for offices, hotels and restaurants. Production of coffee tables, tables, desks, metal beds, shelves, accessories. Our offer also includes industrial furniture made of high-quality materials; combination of powder coated metal profiles and glued oak wood. We produce thousands of pieces of furniture per month. Our production plant is located in Poland, in the Podkarpackie Province. We produce metal furniture components and then combine them with wooden components to obtain a high-quality product. We offer furniture for companies and retail consumers. Elektron Furniture exports furniture to markets all over Europe.

  Wszystkie wyroby na "ławki do parków i miejsc publicznych"

 5. TRIMEX SP. Z O.O.

  Polska

  Firma „TRIMEX” Sp. z o.o. należy do grupy wiodących producentów mebli ogrodowych, parkowych i biesiadnych z drewna litego w Polsce. Do palety naszych produktów należą między innymi zestawy piwne, zestawy ogrodowe, ławki, stoły, krzesła, fotele, a także leżaki ogrodowe. Pierwsze meble pod tą marką trafiły na rynek w 1993 roku . Przez miniony okres nasze produkty znalazły odbiorców praktycznie we wszystkich krajach Europy. Stale wzbogacamy nasz asortyment, unowocześniamy technologię produkcji oraz wdrażamy systemy zarządzania gwarantujące najwyższą jakość. Nowoczesna i stale rozwijająca się baza produkcyjna, kwalifikacje i doświadczenie naszej załogi, nowoczesne wzornictwo pozwala nam zaproponować produkty, które z pewnością pozwolą zaspokoić Państwa oczekiwania. Oferujemy możliwość realizacji zamówień składanych przez klientów detalicznych oraz przez odbiorców hurtowych – wówczas warunki współpracy ustalane są indywidualnie, pod kątem maksymalnego zbliżenia się do potrzeb Klient

 1. ZIEGLER STUDIO SP. Z O.O.

  Polska

  Marka ZIEGLER jest obecna na europejskim rynku od ponad 20 lat. W Polsce jej działalność zapoczątkowała w 2007 roku spółka Ziegler Polska , a następnie w wyniku zmian udziałowców spółka ZIEGLER Studio. Siedzibą macierzystej firmy E. Ziegler Metallbearbeitung A.G. jest Leonberg k. Stuttgartu, natomiast fabryka mieści się w Nebelschutz, w pobliżu Drezna. Obecnie firma zatrudnia ponad 150 pracowników, posiada bardzo nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę. Oprócz przedstawicielstw na terenie Niemiec, spółka obsługuje również wymagające rynki europejskie: Szwajcarię, Austrię, Holandię etc. Spektrum naszej działalności obejmuje zarówno małą architekturę miejską, jak i elementy dotyczące zagospodarowania przestrzeni. W naszej ofercie znajdują się ławki , kosze na śmieci, stojaki rowerowe, słupki uliczne. Zajmujemy się również produkcją lekkich konstrukcji stalowych, pawilonów dla palących oraz wszelkich rodzajów zadaszeń, np. rowerowych, osłon na kontenery czy śmietniki, wiat.

 2. ASKLEPIOS MAŁGORZATA JANIA

  Polska

  Firma Asklepios z siedzibą w Szczecinie od ponad dwudziestu lat jest producentem elementów małej architektury miejskiej, a więc ławek i donic betonowych, koszy ulicznych, stojaków rowerowych, słupków i blokad ulicznych oraz wielu innych. Na przestrzeni lat firma współpracowała z gospodarzami miast na terenie całego kraju, tworząc estetyczną i funkcjonalną przestrzeń użytkową. Współpracujemy również z Klientami indywidualnymi. Asortyment naszego sklepu jest nieustannie uzupełniany o nowoczesne i innowacyjne produkty oraz urządzenia służące efektywnemu zagospodarowaniu terenu. Oferujemy najwyższą jakość produktu oraz profesjonalną i miłą obsługę.

 1. ABES S.À R.L. PUBLIC DESIGN

  Luksemburg

  Założona w 1994 roku firma ABES od 1999 roku koncentruje się na projektowaniu obiektów dla przestrzeni publicznych. ABES opracował i opatentował specjalną technologię 3p, aby sprostać potrzebom klienta. Ta innowacja techniczna pozwala na niedrogą, prostą i oszczędną w czasie naprawę mebli publicznych. Idea: słupki pachołków i słupki barierowe są wyposażone w element łączący, w którym odlewany jest wcześniej określony punkt zerwania. W przypadku uderzenia obiekt i fundament pozostają nieuszkodzone. Tylko element łączący jest wymieniany na miejscu. ABES jest również innowacyjny w dziedzinie projektowania mebli ulicznych. Zostało to potwierdzone przez Design Zentrum Nordrhein-Westfalen, które szczególnie uhonorowało park rowerowy 450-1 i pachołek 001-1 w technologii 3p nagrodą "red dot".

 2. INVESTIM SA

  Polska

  Produkowane elementy są estetyczne, funkcjonalne, a co najważniejsze trwałe i odporne na warunki atmosferyczne i wandalizm. Jest to wynikiem zachowania reżimu technologicznego oraz zastosowania odpowiednich surowców (cement portlandzki klasy 42, 5R, płukane kruszywa) i sprawdzonych receptur, dzięki temu otrzymujemy wysokiej klasy beton C 40/50, stosowany m.in. przy budowie mostów oraz pasów startowych, o nasiąkliwości poniżej 5%, który spełnia wymagania wytrzymałościowe zgodne z normą europejską PN-EN 206-1.

 3. IM PRODUKCJA WOJCIECH IWA I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

  Polska

  ImProdukcja oferuje meble miejskie. W sprzedaży można znaleźć: stojaki na rowery, ławki, donice, paleniska ogrodowe, kosze na śmieci, słupki grodzące, osłony drzew. Oferowane meble miejskie są nowoczesne, mają oryginalny design i idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Firma dba o każdy najmniejszy element podczas ich produkcji. Aktualnie realizuje najwięcej projektów w Warszawie, Trójmieście i na Śląsku. Oferowane produkty cieszą się popularnością na boiskach, ulicach, skwerach, parkach itp. w całej Polsce. Poznaj całą ofertę tu: http: //www.improdukcja.pl/

 4. RASTI GMBH

  Niemcy

  RASTI GmbH jest niezawodnym partnerem handlowym i dostawcą w całej Europie. Paleta produktów rozciąga się od stale dostępnych artykułów standardowych po wyroby indywidualne. Częścią filozofii firmy jest śledzenie wyznaczających trendy produktów i rozwiązań systemowych oraz ścisła współpraca z projektantami, architektami, planistami i architektami krajobrazu. Towarzyszymy Państwu od fazy planowania, aby wspólnie wyjaśnić, co jest wykonalne i możliwe w ramach danego projektu.

 5. TEAM TEJBRANT STADTMOBILIAR UND INFORMATIONSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma TEAM TEJBRANT STADTMOBILIAR UND INFORMATIONSSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiaty przystankowe (budki) tramwajowe i autobusowe. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, i Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 6. EUROFORM K. WINKLER SRL

  Włochy

  Firma EUROFORM K. WINKLER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, wyposażenie miejsc publicznych z żeliwa, street furniture, Ławki do parków i miejsc publicznych, i Street litter bins. Ma siedzibę w Campo Tures, Włochy.

 7. KIRKUS

  Hiszpania

  Firma KIRKUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, dostawy wyposażenia miejskiego, wyposażenie miejskie, i prefabrykaty z betonu. Ma siedzibę w Sant Cugat Del Valles, Hiszpania.

 8. FRITZ FRIEDRICH GESMBH

  Austria

  Firma FRITZ FRIEDRICH GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Frohnleiten, Austria.

 1. ELEFANT MÖBEL VERTRIEBSGMBH

  Austria

  Firma ELEFANT MÖBEL VERTRIEBSGMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Ławki do parków i miejsc publicznych, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Ławki do parków i miejsc publicznych, meble na teras, i meble ogrodowe. Ma siedzibę w Waldneukirchen, Austria.

 2. BAHU GMBH

  Niemcy

  Firma BAHU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Schlier, Niemcy.

 3. BIK TEC GMBH

  Niemcy

  Firma BIK TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 4. FLY SRL

  Włochy

  Firma FLY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Street furniture, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, i Street litter bins. Ma siedzibę w Loria, Włochy.

 5. NAMITI S.R.L. - HOLITY.COM - ARREDO URBANO

  Włochy

  Firma NAMITI S.R.L. - HOLITY.COM - ARREDO URBANO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach e-commerce, ławki z cementu, bicycle racks, i Street litter bins. Ma siedzibę w Piano Di Sorrento, Włochy.

 6. TGU METALL & MASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Firma TGU METALL & MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Bludenz, Austria.

 7. AFKOR

  Belgia

  Firma AFKOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Ławki do parków i miejsc publicznych, Kabiny natryskowe, Armatura sanitarna, Ławki do parków i miejsc publicznych, Kabiny natryskowe, i kabina prysznicowa. Ma siedzibę w Kortrijk, Belgia.

 8. BELURBA

  Belgia

  Firma BELURBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zieleńce i parki - zagospodarowanie i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Ławki do parków i miejsc publicznych, Okapy metalowe, Ławki do parków i miejsc publicznych, Metal fences, waste containers, i Okapy metalowe. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 9. ALM PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALM PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Ma siedzibę w Newton Aycliffe, Zjednoczone Królestwo.

 10. BELGO GARANT

  Belgia

  Firma BELGO GARANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ławki do parków i miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Meble i akcesoria ogrodowe, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Zabawy ogrodowe - instalacje, Drewno - galanteria drewniana, Meble i akcesoria ogrodowe, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, i Zabawy ogrodowe - instalacje. Ma siedzibę w Heultje-Westerloo, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo