• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • łóżka szpitalne

Wyniki dla

Łóżka szpitalne - Import eksport

 1. AKS GMBH

  Niemcy

  Oferując produkty pielęgnacyjne, takie jak systemy przeciwodleżeniowe, łóżka pielęgnacyjne i podnośniki dla pacjentów, powstała firma Aks założona ponad 30 lat temu. Jako producent wysokiej jakości produktów medycznych jestesmy dziś firmą międzynarodową zatrudniającą ponad 90 pracowników. Korzystamy z naszego doświadczenia w dziedzinie opieki i pielęgnacji pacjentów, aby opracowywać bezpieczne i wydajne środki i sprzęt pomocniczy do kładzenia, leżenia i podnoszenia. W centrum naszej uwagi są osoby starsze, chore i niepełnosprawne wymagające opieki oraz pomocy opiekunów lub krewnych. Chcemy zapewnić tym osobom optymalne środki pomocnicze wysokiej jakości, które pomogą im w codziennym życiu. Nasze produkty i usługi od wielu lat stanowią standard wysokiej jakości. Nasze środki i sprzęt pomocniczy są odpowiednie do stosowania w domach opieki, w zakładach rehabilitacyjnych, w domu, w ośrodkach opieki i częściowo w klinikach i szpitalach.

 2. YATTLL INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  YATTLL INUDSTRY specjalizuje się od 2003 roku w sprzęcie medycznym, a także w osobistych pojazdach elektrycznych, takich jak napędzane wózki inwalidzkie, ręczne wózki inwalidzkie i składane skutery automatyczne. Nasz wewnętrzny dział badań i rozwoju jest zorientowany na innowacje i koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług po konkurencyjnych cenach w najlepszych terminach. YATTLL posiada świadectwa zgodności z normami ISO 9001 i CE. Przestrzegamy surowych standardów produkcji i testowania w zakresie kontroli jakości.

 3. ZHONGSHAN JUNCHENG MEDICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma JunCheng Medical Co., Ltd została założona w 2009 roku i znajduje się w mieście ZhongShan w Chinach. JunCheng jest rozwojową, produkcyjną i handlową korporacją, która od 15 lat koncentruje się na produktach w dziedzinie rehabilitacji medycznej z doskonałymi usługami OEM/ODM. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym łóżka domowe, łóżka szpitalne, spacerowicze, krzesła prysznicowe, laski, kule i komody itp. Co ważniejsze, JunCheng z powodzeniem przekształcił się w wyspecjalizowaną korporację, koncentrującą się głównie na łóżkach szpitalnym i łóżkach do opieki domowej jako orientacji produktowej firmy. Dostarczamy nasze produkty do Europy, Skandynawii, Australii, Południowo-Wschodniej Azji i Ameryki. Zbudowaliśmy naszą konkurencyjność dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu i zdolności dostosowania się do różnych rynków. Zawsze szukamy innowacji, aby mόc spełnić każde z Twoich wymagań. JunCheng posiada certyfikaty ISO13485 2016, ISO9001 2015, CE i FDA.

 4. SAMARIT MEDICAL AG

  Szwajcaria

  SAMARIT ROLLBORD™, system przemieszczania pacjenta bez konieczności podnoszenia pacjenta, został opatentowany w 1988 roku i stał się podstawą neszej międzynarodowej organizacji sprzedaży, która obejmuje ponad 80 dystrybutorów w ponad siedemdziesięciu krajach. W ostatnich latach firma SAMARIT Medical AG opracowała szereg inteligentnych rozwiązań i urządzeń pomocniczych przy pielęgnacji pacjentów. Nowe produkty są opracowywane we współpracy z lekarzami, specjalistami, personelem pielęgnującym i inżynieramiw celu osiągnięcia najlepszego stosunku ceny do wydajności. Znaczące produkty są w fazie rozwoju i staną się nowymi kamieniami milowymi w międzynarodowym rozwoju Grupy SAMARIT.

 5. KEPA HOSPITAL EQUIPMENT

  Grecja

  Od 1979 KEPA z sukcesem projektuje, produkuje i rozprowadza na rynku sprzęt medyczny dla instytucji, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych i domów opieki. Nasze produkty to łóżka szpitalne, szafki nocne i stoliki, łóżka do opieki pielęgniarskiej i szafki przy łóżkach, materace, kozetki dla krwiodawców, stojaki do kroplówek, przepierzenia dla oddziałów szpitalnych, wózki i tace na użytek szpitalny, wózki inwalidzkie, nosze, wózki do bielizny szpitalnej, stoły podręczne i regały. Poszukujemy hurtowników i sprzedawców detalicznych dla naszych produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WYPOŻYCZALNIA ŁÓŻEK REHABILITACYJNYCH REHAVIT

  Polska

  Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych na śląsku REHAVIT powstała w 2013 roku. Posiadamy doświadczonych pracowników, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu. Wypożyczalnia jest czynna całą dobę, dzięki czemu mają Państwo dostęp do informacji 24h/7 dni w tygodniu. Łóżka rehabilitacyjne dowozimy bezpośrednio we wskazane miejsce, rozkładamy je oraz przeprowadzamy instruktaż obsługi. Dlaczego łóżko rehabilitacyjne jest tak ważne? Łóżko rehabilitacyjne pełni trzy bardzo ważne funkcjewww.wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl 1 funkcja - regulacja wysokości całego łóżka - dzięki niej opiekun jak i osoba chora bez problemu, za pomocą pilota mogą regulować wysokość całego łóżka, w zależności od konkretnej potrzeby. 2 funkcja - regulacja części tułowia - za pomocą pilota możliwa jest regulacja kąta pochyłu. Może on być w całkowitym poziomie, jak i podnieść się do pionu (osoba chora bez użycia jakichkolwiek sił, może znaleźć się w pozycji siedzącej - funkcja bardzo przydatna przy spożywaniu posiłków). www.wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl 3 funkcja - regulacja podnóżka (kolanek) przy pomocy pilota - Funkcja ta daje pełną regulację położenia osoby chorej, bardzo pomocna dla rehabilitanta, a jednocześnie mocno poprawiająca komfort leżenia osobom, które mają problemy z nogami. Jak mogę wynająć łóżko rehabilitacyjne? Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz dostępny na dole strony lub zadzwonić pod numer wypożyczalni łóżek rehabilitacyjny

 2. NZOZ SZPITAL MAZOVIA

  Polska

  Szpital Mazovia w Warszawie oferuje kompleksowe leczenie urologiczne i ginekologiczne. Jest to specjalistyczna placówka zapewniająca leczenie na wysokim poziomie i z użyciem nowoczesnych metod leczniczych- laparoskopia 3D, endoskopia, robot da Vinci. Szpital dysponuje zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z troską i oddaniem dbają o każdego pacjenta. Placówka świadczy usługi na NFZ lub prywatnie. Oprócz diagnostyki szpital specjalizuje się w: endoskopowym leczeniu kamicy moczowej, urologii dziecięcej, onkologii urologicznej, diagnostyce i leczeniu chorób prostaty.

 3. ALATURCA MEDICAL DIS TIC VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma ALATURCA MEDICAL DIS TIC VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach czynności fizyczne, i dywany. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. SEVYAT

  Turcja

  Firma SEVYAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Kapa na łóżko ozdobna. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. CASS MEDIKAL VE HASTANE EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma CASS MEDIKAL VE HASTANE EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach stoły dla szpitali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. SCROSATI ARREDAMENTI METALLICI SRL

  Włochy

  Firma SCROSATI ARREDAMENTI METALLICI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka szpitalne, Łóżka szpitalne, Obróbka rur stalowych, i cięcie blach. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 2. ROCK INTERNATIONAL CORPORATION MIM. MUH. DIS TIC. SAN. TIC. AS

  Turcja

  Firma ROCK INTERNATIONAL CORPORATION MIM. MUH. DIS TIC. SAN. TIC. AS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Środki dezynfekujące (niemedyczne). Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, termometry na podczerwień, maski do użytku szpitalnego, i urządzenia wspomagające oddychanie. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. SANTEMOL MEDIKAL LTD STI

  Turcja

  Firma SANTEMOL MEDIKAL LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fartuchy i bluzy robocze. Jest również obecna w dziedzinach fartuchy jednorazowe, serwety jednorazowe, łóżka szpitalne, i orthopaedic corsets. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. GUANGDONG KAREWAY MEDICAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGDONG KAREWAY MEDICAL TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szpitali, i wózek inwalidzki składany. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 3. KMM GMBH

  Niemcy

  Firma KMM GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. NUOVA LARIS SRL

  Włochy

  Firma NUOVA LARIS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka szpitalne, Łóżka szpitalne, i urządzenia medyczne. Ma siedzibę w Sarno, Włochy.

 5. CAPRIOLA BEDDING

  Turcja

  Firma CAPRIOLA BEDDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sypialniane. Jest również obecna w dziedzinach Hotele - meble, łóżko ortopedyczne, łóżka szpitalne, i Hotele - meble. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. MISSAGLIA SPA

  Włochy

  Firma MISSAGLIA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, fotele ortopedyczne pionizujące, łóżka dla osób niepełnosprawnych, i materace przeciwodleżynowe. Ma siedzibę w Lissone, Włochy.

 7. HEBEI SATCON MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD

  Hiszpania

  Firma HEBEI SATCON MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, krzesła na kółkach, i łóżka medyczne do masażu. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. ARTINOX INC.

  Białoruś

  Firma ARTINOX INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szpitali, stoliki nocne dla szpitali, i łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. MEDIKAL HASTANE YATAKLARI

  Turcja

  Firma MEDIKAL HASTANE YATAKLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. KIRONOA

  Hiszpania

  Firma KIRONOA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. PROJESAN HOSPITAL FURNITURE CO

  Turcja

  Firma PROJESAN HOSPITAL FURNITURE CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, meble dla szpitali, szafy dal szpitali, i MEBLE I KRZESŁA biurowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. FASHIONFURNITUREWORKS

  Indie

  Firma FASHIONFURNITUREWORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach meble dla szpitali, i łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Thrissur, Indie.

 5. EEL TURKEY VIP CATERING

  Turcja

  Firma EEL TURKEY VIP CATERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach łóżka szpitalne, i artykuły medyczne do jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. NOVAMED (EUROPE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NOVAMED (EUROPE) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Surrey, Zjednoczone Królestwo.

 7. HILL-ROM FRANCE

  Francja

  Firma HILL-ROM FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach materace przeciwodleżynowe, przeciwodleżynowe materiały pomocnicze, i pościel przeciwodleżynowa. Ma siedzibę w Pluvigner, Francja.

 8. ARTILIFE - CAMAS ARTICULADAS E COLCHÕES ANTI-ESCARAS

  Portugalia

  Firma ARTILIFE - CAMAS ARTICULADAS E COLCHÕES ANTI-ESCARAS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka szpitalne. Jest również obecna w dziedzinach Szpitale - meble, materace przeciwodleżynowe, Szpitale - meble, i wózki dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Milharado, Portugalia.

 9. CAPRIOLA BEDDING

  Turcja

  Firma CAPRIOLA BEDDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sypialniane. Jest również obecna w dziedzinach kanapy rozkładane, łóżka szpitalne, łóżko ortopedyczne, i łoża małżeńskie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. LAROCHE DISTRIBUTION CAMEROUN SARL

  Kamerun

  Firma LAROCHE DISTRIBUTION CAMEROUN SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka szpitalne, igły do użytku medycznego, Wardrobes, beds and matching pieces, i Łóżka szpitalne. Ma siedzibę w Yaoundé, Kamerun.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo