• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 •  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych

Wyniki dla

 systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych - Import eksport

 1. EXTRUDEX KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Nazwa EXTRUDEX oznacza innowacyjne rozwiązania technologii wytłaczania ślimakowego – historia sukcesu przedsiębiorstwa ze Szwabii, które z małego rozrosło się i stało wiodącym światowym producentem wytłaczarek jednoślimakowych oraz kompletnych instalacji do wytłaczania. Zakresy zastosowań obejmują branżę medyczną, zaopatrzenia, sanitarną i motoryzacyjną. Inne zastosowania to urządzenia do granulowania lub instalacje do pokrywania. Ścisła współpraca z instytutami naukowymi, uniwersytetami i producentami surowców sprawiła, że program ofertowy EXTRUDEX obejmuje dziś szerokie spektrum, przy czym każde wykonanie jest dopasowane do używanego materiału oraz specyficznego zastosowania. Również jako pojedyncze podzespoły do obróbki materiałów specjalnych jednostki procesowe EXTRUDEX są stosowane na maszynach wydmuchowych znanych producentów w kraju i za granicą do produkcji wielowarstwowych produktów wydrążonych.

 2. MASCHINENBAU HEILSBRONN GMBH

  Niemcy

  Firma MASCHINENBAU HEILSBRONN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny,  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i wytłaczarki. Ma siedzibę w Heilsbronn, Niemcy.

 3. PROCESS CONTROL GMBH

  Niemcy

  Firma PROCESS CONTROL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia,  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych, i zespoły dozujące. Ma siedzibę w Birstein, Niemcy.

 4. REIFENHÄUSER GMBH & CO. KG MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Firma REIFENHÄUSER GMBH & CO. KG MASCHINENFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny,  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, i Maszyny I URZĄDZENIA DO FILCÓW I WŁÓKNIN. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 5. MITRAS MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Firma MITRAS MATERIALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, płyty z tworzyw sztucznych, płyty polipropylenowe wytłaczane, i  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych. Ma siedzibę w Weiden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTIRE SA

  Hiszpania

  Firma PLASTIRE SA, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych,  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych, injection, i Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Massanassa - Valencia, Hiszpania.

 2. KWH PIPE LTD TECHNOLOGY

  Finlandia

  Firma KWH PIPE LTD TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych, i konstrukcja przewodów i zestawów rur. Ma siedzibę w Vaasa, Finlandia.

 3. SILICONES PETRACO D.O.O.

  Serbia

  Firma SILICONES PETRACO D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych. Ma siedzibę w Zemun, Serbia.

 4. DAK

  Ukraina

  Firma DAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach  systemy do formowania wtryskowego tworzyw termoplastycznych, i przewód. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 5. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.