Stellan jest bydgoską firmą, zajmującą się produkcją mebli. Swoją działalność prowadzi od ponad 10-ciu lat, dostarczając Klientom wysokiej jakości rozwiązania w stylu klasycznym i nowoczesnym. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu kuchni na wymiar, oferując szeroką gamę kolorów i wzorów. Jako wiodący przedstawiciel branży meblarskiej ze szczególną starannością dobiera poszczególne komponenty, dbając zarówno o ich jakość, trwałość, jak i ciekawą estetykę.

Każda kuchnia powinna być zaaranżowana w sposób przyjazny dla domowników, czyli zgodny z zasadami ergonomii, harmonijnego wystroju oraz dobrego smaku. Dobór odpowiednich mebli, jest jednym z filarów, decydujących o powodzeniu tego przedsięwzięcia i stworzeniu przestrzeni funkcjonalnej, zachęcającej do spędzenia w niej czasu. W związku z tym kuchnie Stellan tworzone są w oparciu o potrzeby i pragnienia współczesnych konsumentów – entuzjastów designu, dbających o jakość i pochodzenie materiałów, jednocześnie szukających kompleksowych i korzystnych cenowo rozwiązań.

Oferta firmy skierowana jest do wszystkich osób, poszukujących ponadczasowości i wyróżniającego się stylu. Współpraca z projektantem owocuje aranżacjami pełnymi ciekawych i niecodziennych rozwiązań, zarówno w kwestii wystroju, jak i przechowywania produktów. Oprócz fachowego doradztwa i sprawnego montażu mebli Klienci otrzymują gwarancję na zakupiony asortyment i pełną opiekę serwisową.

 Dodatkowe informacje

Kluczowe cyfry
  • 11 – 50
    Ilość pracowników
Organizacja
  • Działalność podstawowa Działalność podstawowa Producent/ Wytwórca
Rynki i strefy wymiany
Obsługiwane strefy

Przedsiębiorstwo nie podało tych informacji.

Przedsiębiorstwo nie podało tych informacji.

Przedsiębiorstwo nie podało tych informacji.

Informacje handlowe
Incotermes

Przedsiębiorstwo nie podało tych informacji.

Sposoby płatności

Przedsiębiorstwo nie podało tych informacji.

Banki

Przedsiębiorstwo nie podało tych informacji.

Branża

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem
  • Meble kuchenne
  • Meble kuchenne na wymiar
  • Kuchnie do zabudowy
  • Studio mebli kuchennych
  • Projektowanie kuchni
Strona dla Twojej firmy Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też
Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie EUROPAGES.
Dodaj moją firmę

EUROPAGES poleca również

Wybór firm o podobnym rodzaju działalności Meble kuchenne

105 v