LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT - Manufacturer of industrial weighing and dosing equipment

Rosja

Factory icon Producent/ Wytwórca

LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT
Web icon
Skontaktuj się

Rosja

ZVO dostarcza klientom modele VTA-DS przeznaczone do obciążeń 20, 30, 40, 60, 80, 100, 150, 200 ton. Zawierają od 1 do 5 modułów. Dostarczona waga pomostowa osiowa może być zamontowana na betonowej podstawie wyposażonej w rampy wjazdowe. Zalety wag samochodowych Wagi samochodowe do ważenia osi produkowane przez ZVO charakteryzują się takimi zaletami jak: ✅ gwarancja na okres 36 miesięcy; ✅ stopień ochrony tensometrów IP68; ✅ obecność przedłużonej rampy do instalacji napowietrznej; ✅ okablowanie z metalową tuleją do ochrony izolacji; ✅ możliwość uzupełnienia o ekran zapasowy, ogrodzenia; ✅ niezawodność pracy, trwałość i dokładność pomiarów. Wagi samochodowe do ważenia osi pojazdów mogą być wykonane w wersji przeciwwybuchowej i wyposażone w oprogramowanie z zaawansowanymi możliwościami integracji w zautomatyzowanych kompleksach.

Rosja

Waga VES-Ter jest używana w wielu różnych zastosowaniach przemysłowych. Najczęściej są używane: ✅ gdzie wymagane jest przetwarzanie różnych towarów; ✅ w przemyśle spożywczym przestrzeganie dawek poszczególnych składników; ✅ w produkcji materiałów budowlanych; ✅ w przemyśle chemicznym. Jak działają wagi podnoszące Aby zważyć wymaganą objętość materiału sypkiego, ciągły dozownik koniecznie określa właściwości siły odśrodkowej, która występuje, gdy produkt wchodzi w kontakt z platformą. Specjalny kształt tego ostatniego pozwala na jak najdokładniejsze wyświetlanie wyników ważenia na monitorze, co zajmuje tylko kilka minut. W celu jak najdokładniejszego zbierania wskaźników siły odśrodkowej, na podstawie szalki w „Przedziale wagowym” zainstalowano specjalny czujnik. Otrzymane informacje są starannie przetwarzane, a następnie przesyłane do kontrolera ważenia.

Rosja

Wagi wagonowe Wag Factory to niezawodna konstrukcja metalowa z zestawem wysokiej jakości elektroniki, przeznaczona do ważenia towarów przewożonych koleją, niezależnie od ich charakteru i sposobu transportu (platformy, cysterny). Waga może ważyć od 30 do 200 ton. Główną zaletą wag do wag jest jakość, niezawodność, trwałość, wytrzymałość i możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych w całej Rosji i krajach ościennych. Na początek proponujemy zapoznać się z niektórymi z głównych zalet wag kolejowych ZVO: ✅ Maksymalne obciążenie od 30 do 200 ton; ✅ Długość sekcji nośnej wynosi od 3 do 7 metrów; ✅ Liczba sekcji urządzeń odbierających ładunek od 1 do 7 sztuk; ✅ Zakres temperatur pracy od - 50 do + 50 ° С.

Rosja

W obiektach do produkcji, przetwarzania i przechowywania substancji niebezpiecznych istnieje duże ryzyko wypadków. Specjalne wymagania bezpieczeństwa nakładane są na wyposażenie takich przedsiębiorstw, w tym na sprzęt ważący. Ważenie substancji chemicznych, toksycznych, produktów ropopochodnych i gazów na wyposażeniu przeciwwybuchowym. Materiały wybuchowe i niebezpieczne dla ognia są transportowane transportem kolejowym, drogowym, lotniczym i morskim. Zważ odważniki na specjalnej wadze przeciwwybuchowej. Są chronione przez iskrobezpieczną sieć elektryczną. Wagi samochodowe i kolejowe w wersji przeciwwybuchowej mogą mieć maksymalny zakres pomiarowy do 200 ton. Ważone są pociągi: ✅ załadowany i pusty pociąg; ✅ wagony bez zatrzymywania ruchu, bez rozprzęgania pociągu; ✅ wagony w trakcie załadunku (w dawkach). Nowoczesne wagi przeciwwybuchowe podlegają obowiązkowej certyfikacji. Właściwy dobór sprzętu ważącego pozwoli ocalić wartości materialne i życie ludzkie.

Rosja

Dozownik rotacyjny DFSM-RP przeznaczony jest do pakowania produktów sypkich, sypkich i sypkich, takich jak cement, piasek, wapno, suche mieszanki budowlane itp. W workach wentylowych o wadze od 10 do 50 kg z prędkością do 200 opakowań na godzinę ( w przeliczeniu na 50 kg / worek) i do 350 paczek na godzinę (w ilości 25 kg / worek). Dozownik do napełniania worków zaworowych to spawana rama podstawy, w której znajduje się wirnik, silnik obrotowy, czujnik ciężaru i wywrotnica worków. Podajnik obrotowy jest wyposażony w szybkozłączną pokrywę boczną, która zapewnia łatwy dostęp w celu czyszczenia i oględzin. Konstrukcja dozownika do napełniania worków wentylowych pozwala na szybką obsługę dowolnego mechanizmu. Dozowanie wagowe materiału - waga, do pomiaru masy służy tensometr. Wykonywane brutto. Materiał jest w sposób ciągły ważony wraz z napełnianiem worka. Algorytm dozowania jest dwubiegowy, dzięki czemu dokładność dozowania jest znacznie zwiększona.

Rosja

Dozowniki wagowe do napełniania różnych produktów sypkich w miękkich pojemnikach typu „Big Bag”. Dozownik do big-bagów (stacja do napełniania big-bagów) numer do dozowania nawozów mineralnych, cukru, soli, zbóż, nasion, pelletu opałowego, pelletu z tworzywa sztucznego i innych materiałów sypkich. Zasilanie grawitacyjne jest standardem. Zasada działania tego dozownika jest następująca: Big Bag jest wstępnie zawieszony na specjalnym haku dozownika, po czym uruchamiany jest tryb wydawania. Zacisk woreczka zostaje zwolniony, powietrze jest dostarczane do wstępnego otwarcia worka i proces dozowania rozpoczyna się przy dużym przepływie (dozowanie zgrubne). Gdy dawka jest prawie pełna, zawór zamyka się w około 95%, a materiał jest całkowicie wypełniony, po czym zawór zamyka się w 100%. Proces wydawania jest zakończony. Worek jest wyjmowany z dozownika i powtarzany jest algorytm wydawania.

Rosja

Wagi platformowe wstrząsoodporne „VP” przeznaczone są do ważenia statycznego surowców i roczników. Wagi tego typu Przemysł w różnych gałęziach przemysłu: metalurgii, przemyśle, hutnictwie wtórnym i innych, zarówno do ważenia handlowego, jak i technologicznego. Ta waga jest idealna do przenoszenia urządzeń podnoszących. Zalety skali wpływu platformy: • Wagi odporne na wstrząsy mają krótkotrwałe przeciążenie wstrząsowe od 200 (standard) do 500 (specjalne)%. • Wytrzymuje zarówno pionowe, jak i boczne uderzenia platformy • Zapewnia ochronę przed podkładką magnetyczną wagi podczas pracy z dźwigiem magnetycznym.

Rosja

Wagi samochodowe tego typu służą do ważenia pojazdów z pełnym wjazdem na platformę odbiorczą. Wagi samochodowe znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach działalności: w handlu, rolnictwie, budownictwie, hutnictwie, przetwórstwie zbóż, przemyśle mięsnym, mleczarskim, spożywczym i innych, zarówno do celów handlowych, jak i technologicznych. Wagi tego typu instalowane są na stałe, gdyż ich przenoszenie jest bardzo pracochłonne. Montaż wagi samochodowej odbywa się na prostym odcinku na wcześniej wzniesionym fundamencie (zlecenie konstrukcyjne zapewnia producent). Wagi samochodowe naszej produkcji cieszą się dużym popytem na rynku, ponieważ produkujemy produkty wysokiej jakości, wykonujemy niezawodny montaż i dostarczamy wagi na czas!

Rosja

Wagowy dozownik taśmowy o działaniu ciągłym składa się z przenośnika wbudowanego w przenośnik wagi z napędem elektrycznym o częstotliwości, szafy z układem pomiarowo-sterującym opartym na terminalu wagowym oraz mikrokontrolera. Dozownik może być wyposażony w gumowane bębny, opancerzone lejki formierskie, wibrujące kosze, różne podajniki i osłony zasysające. Dozownik można zainstalować zarówno na stojakach, jak i na wspornikach rolkowych. Części odbiorcze i rozładunkowe dystrybutora paliwa mogą mieć specjalny kształt, aby współpracować z wyposażeniem klienta. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania przedłużonych przenośników ważących tworzących lejki o różnych konfiguracjach. Taśma wagowa steruje przetwornicą częstotliwości, która z kolei steruje napędem asynchronicznym, przenośnikiem taśmowym wyposażonym w system ważenia, systemem ważenia i czujnikiem prędkości taśmy.

Rosja

Pokładowy system ważenia Monacs może dokładnie określić masę materiału sypkiego na podstawie kąta wysięgnika, ciśnienia hydraulicznego i danych dotyczących kąta podstawy ładowarki z prędkością do 500 Hz na sekundę. Wagi czołowe i do wózków widłowych Monacs to trwałe i niezawodne urządzenia ważące. Korzystanie z niej ma kilka zalet: ✅ system może jednocześnie pełnić funkcję ważenia i monitorowania pojazdu; ✅ najdokładniejsze wyniki ważenia, w tym w trakcie ruchu, uzyskuje się podłączając do dowolnego połączenia Wi-Fi lub modemu 3G, a następnie przesyłając dane do komputera; ✅ oprogramowanie i bezpłatny dostęp do serwera przez trzy miesiące po rejestracji; i TS; ✅ monitorowanie konserwacji odbywa się według wielu parametrów: zużycia paliwa, drenażu, trybu prędkości, motogodzin, sprawności, przebiegu i wielu innych;

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.