LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT - Manufacturer of industrial weighing and dosing equipment

Rosja

Factory icon Producent/ Wytwórca

LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT

Weighing Systems Plant jest czołowym rosyjskim projektantem i producentem przemysłowych urządzeń do ważenia i dozowania. Obecnie firma produkuje kilkadziesiąt tysięcy przyrządów ważąco-dozujących, w tym ogniwa obciążnikowe, wagi, automaty dozujące i przyrządy wtórne dla wielu gałęzi przemysłu. Głównym kierunkiem naszej firmy jest produkcja, sprzedaż i dostarczanie przemysłowych systemów ważących. Działalność naszej firmy obejmuje również: Montaż systemów ważących; Modernizacja przestarzałych mechanicznych systemów ważenia na elektroniczne; Obsługa posprzedażna systemów ważących; Budowa podbudowy wag; Automatyzacja kompleksów ważenia; Opracowywanie i realizacja indywidualnych niestandardowych projektów wymaganych przez klienta; Udział we wzorcowaniu wag i przygotowywaniu sprzętu do wzorcowania; Wykonanie przez naszych specjalistów całego kompleksu prac pod klucz.

Przegląd katalogu wyrobów

Rosja

Wagi przenośnikowe to metalowa konstrukcja o wysokiej wytrzymałości. Dostarczany jest w jednym zestawie z wysokiej jakości sprzętem elektronicznym, co potwierdza GOST OIML R 76-1-2011. Ich głównym celem jest obliczenie masy materiałów sypkich w czasie transportu wzdłuż przenośnika. Do rozliczania wagi dla celów przemysłowych używa się takich materiałów jak: węgiel, tłuczeń, cement, nawozy, chemikalia i inne podobne materiały. Takie wagi przenośnikowe są zamontowane w przenośniku pod wspornikami rolek. Fabryka sprzętu ważącego dostarcza wagi o dokładnych parametrach technicznych i użytkowych Korzyści ze współpracy: ✅ zróżnicowany asortyment doboru sprzętu; ✅ możliwość doboru i zamówienia indywidualnych wag dla każdego klienta; ✅ wygodna instalacja, która potrwa do 4 godzin; ✅ niskie koszty utrzymania. Możesz zamówić odpowiednią dla siebie wagę przenośnikową.

Rosja

W przypadku przedsiębiorstw, które myślą o zakupie sprzętu do dozowania, pojawia się zadanie zaprojektowania linii od podstaw lub zintegrowania sprzętu z istniejącą linią produkcyjną. Szerokie zastosowanie mają miękkie pojemniki typu big-bag. W tym przypadku pojawia się problem napełniania miękkich pojemników big-bagów, co jest niezbędne do dokładnego i szybkiego uzyskania zadanej masy. Koncentrując się na perspektywie wykorzystania big-bagów, nasz zakład projektuje i produkuje stanowiska do napełniania pojemników elastycznych, np. Big bagów z ważeniem dennym. Stanowisko do napełniania pojemników elastycznych typu big-bag materiałami sypkimi o gęstości nasypowej do 2500 kg / m, zakres dozowania od 300 do 2000 kg, uwzględniający wagę zarówno w przedsiębiorstwie, jak i do ważenia towaru.

Rosja

Wysokiej jakości sprzęt do ważenia ze stali nierdzewnej jest poszukiwany w różnych obszarach przemysłu chemicznego, spożywczego i przemysłowego z pewnym zestawem opcji, w których wymagana jest ochrona przed korozją. Solidna waga platformowa ze stali nierdzewnej została zaprojektowana z myślą o przestrzeni. „Linia ochronna” - stopień ochrony stosowany w sprzęcie specjalistycznym, którego indeks to IP 68. Ten model w skali jest odporny na kwasy, wilgoć, zabrudzenia i zasady. Waga podłączona jest do elektronicznego terminala, który umożliwia natychmiastową rejestrację uzyskanych wartości masy. Inną opcją jest obecność akumulatora (akumulatora), który pozwala na pracę wagi w trybie autonomicznym. Dokumenty towarzyszące wskazują, że sprzęt ważący dla przemysłu przetwórczego jest wyposażony w wysoki poziom ochrony przed środowiskami korozyjnymi, brudem i pyłem.

Rosja

Wagi samochodowe bez fundamentu "BTA" przeznaczone są do statycznego ważenia załadowanych i pustych pojazdów. Są to mobilne, mobilne wagi samochodowe . Ten rodzaj wagi jest instalowany w przedsiębiorstwach, w których konieczne jest przeprowadzenie szybkiego montażu bez budowania fundamentu, a także zainstalowanie ich na dzierżawionym terenie podczas budowy autostrad, aby szybko przenieść wagę w inne miejsce itp. Standardowa szerokość platformy to 3 metry, szerokość platformy ważącej można w razie potrzeby zwiększyć. Wagi mają różną długość od 2 do 30 metrów. Niezawodne i bezpretensjonalne wagi elektroniczne do samochodów bez fundamentu marki BTA są zawsze dostępne w magazynie. Sp. Z oo „ZVO” regularnie uzupełnia magazyn o popularne modele wag, co pozwala na realizację wysyłek w krótkim czasie.

English Zobacz 104 produkty Deutsch Zobacz 15 produkty Български Zobacz 15 produkty Čeština Zobacz 15 produkty Français Zobacz 15 produkty Italiano Zobacz 15 produkty Lietuvių Zobacz 15 produkty Latviešu Zobacz 15 produkty Svenska Zobacz 15 produkty Türkçe Zobacz 15 produkty 繁體 Zobacz 15 produkty Pусский Zobacz 14 produkty

Dokumenty

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  51 – 100
 • Handlowcy
  11 – 50
 • % obrotów na eksport
  7%

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2009
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Regionalny
 • Krajowy
 • Europejski
 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Sposoby płatności

 • Międzynarodowy pocztowy przekaz pieniężny
 • Płatne gotówką przy odbiorze (cash on delivery)
 • Przedstawienie dokumentów (do zapłaty)
 • Akredytywa dokumentowa

Banki

 • VTB Bank

Adres dostawy

Warunki dostawy (formuły handlowe)

Odpowiedzialność
 • Nabywca
 • Udostępnione
 • Sprzedawca

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia
 • Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze
 • Dozowanie - maszyny i sprzęt
 • urządzenia do ważenia specjalnego
 • dozowanie zautomatyzowane
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.