The B2B sourcing platform

LEKER.PL - Wholesaler of branded toys

Polska

Warehouse icon Hurtownik

Verified by Europages badge
LEKER.PL

Polska

Verified by Europages badge

Leker.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Woopie na świecie. Zabawki marki Woopie mają jeden cel - wzbudzać radość dzieci! Pośród bogatego asortymentu Woopie posiada między innymi zabawki drewniane, zabawki ogrodowe, huśtawki, traktorki na pedały, zabawki interaktywne, maty piankowe i sensoryczne oraz wiele więcej! Daj się ponieść zabawie - daj się ponieść Woopie!

Polska

Verified by Europages badge

Leker.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Tooky Toy. Tooky Toy - to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży, to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, bez drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Polska

Verified by Europages badge

Leker.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Classic World w Polsce. Classic World - to drewniane, ekologiczne zabawki, których celem jest nie tylko dawanie radości, lecz także rozwijanie kreatywności u maluchów, kształcenie emocjonalne, czy uczenie nawiązywania przyjaźni. Zabawki muzyczne Classic World zasługują na szczególne wyróżnienie - pozwalają na budowanie wrażliwości muzycznej u najmłodszych dzieci. Poznaj również Classic World Education - drewniane i ekologiczne wyposażenie placów zabaw i sal dydaktycznych: zestawy doświadczalne, mini ogrody, instrumenty muzyczne.

Polska

Verified by Europages badge

Leker.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Injusa w Polsce. Injusa – to zabawki renomowanej hiszpańskiej firmy działającej na rynku od 1947 roku. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Znana z takich zabawek jak: pojazdy elektryczne, jeździki, rowerki, rowerki biegowe, trójkołowce, domki dla dzieci.

Polska

Verified by Europages badge

Leker.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Feber w Polsce. Feber - to doskonałej jakości, certyfikowane zabawki (AENOR ISO 9001, ISO 14001 i OSHAS18001) hiszpańskiej marki istniejącej na rynku od 1956 roku. W swojej ofercie firma posiada pojazdy elektryczne, jeździki, zabawki ogrodowe, domki ogrodowe, huśtawki, zjeżdżalnie i pojazdy trójkołowe.

Polska

Verified by Europages badge

VIGA TOYS to piękne, przemyślane i bezpieczne zabawki z drewna. Ponad 20 lat doświadczenia to gwarancja jakości i doskonałe wzornictwo. W ofercie zabawek z drewna znajdują się: kuchnie, akcesoria, chodziki dla dzieci, rowerki, zabawki edukacyjne, muzyczne, sznurowane, zręcznościowe, klocki płaskie, klocki przestrzenne, kolejki i pociągi, domki i teatrzyki, puzzle, gry, mini zabawki, artykuły szkolne i wiele innych.

Polska

Verified by Europages badge

Masterkidz to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne. Idealnie zaprojektowane i dostosowane do różnego etapu rozwoju dzieci. Twórcza, pełna przygód i elementów edukacyjnych zabawa - to główne zalety zabawek tej marki. Nieocenione wsparcie przy metodzie Montessori. Najlepszy wybór do domu, przedszkola, hotelu czy restauracji. Stwórz perfekcyjny kącik zabaw, lub wielkoformatową ścianę edukacyjną.

Polska

Verified by Europages badge

Zabawki Classic World wprowadzają dzieci w nowy wymiar fantastycznej zabawy! Classic World to drewniane, ekologiczne zabawki, których celem jest nie tylko dawanie frajdy, lecz także rozwijanie kreatywności maluchów, kształcenie wrażliwości emocjonalnej, czy uczenie nawiązywania przyjaźni. Zabawki muzyczne Classic World zasługują na szczególne wyróżnienie - pozwalają na budowanie wrażliwości muzycznej u najmłodszych dzieci. Oficjalnym dystrybutorem zabawek Classic World jest firma Brykacze.pl

Polska

Verified by Europages badge

Nowoczesne place zabaw to miejsce, gdzie dziecko poznaje świat wszystkimi zmysłami, uczy się samodzielności i dba o swoją sprawność fizyczną. Im więcej elementów, części konstrukcyjnych i miejsc, do których można wejść, tym lepiej. Place zabaw, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty najwyższej jakości, spełniające wyśrubowane standardy bezpieczeństwa. Do wyboru są zarówno niewielkie place zabaw z piaskownicami i małymi zjeżdżalniami, dostosowane do potrzeb maluszków,jak i zaawansowane konstrukcyjnie tory przeszkód przeznaczone dla starszych dzieci. Każdy plac zabaw to możliwość nieograniczonej zabawy i gwarancja, że Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić. Tyle elementów i możliwości do wyboru sprawią, że każdy maluch znajdzie coś do zabawy dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych niezwykłych placów zabaw. Gorąco polecamy!