HAERSON URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE

Polska

Warehouse icon Dystrybutor

HAERSON URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE
Web icon
Skontaktuj się
Avatar

Dlaczego powinniśmy skorzystać z oferty firmy Haerson?

Ostatnia realizacja ・ 25 mar 2016 Więcej Open In New icon

Haerson to autoryzowany dealer urządzeń angielskiego producenta, firmy Numatic. W ofercie firmy Haerson znajdziemy urządzenia dla firm sprzątających w firmach i instytucjach które zatrudniają swój własny personel. Dlatego istotną cechą tej firmy są szkolenia na których uczą jak skutecznie korzystać z nowo nabytych urządzeń.

Avatar

Mop Spraymop Numatic SMM40

Ostatnia realizacja ・ 25 mar 2016 Więcej Open In New icon

Akademia sprzątania opublikowała kolejny nowy wpis. Opisują teraz mopa z wbudowanym spryskiwaczem do podłóg firmy Numatic. Jest to jeden z najpopularniejszych na rynku mopów zawierających rozwiązania tego typu. Z artykułu o Spraymop Numatic SMM40 dowiecie się dlaczego warto zakupić takiego mopa dla siebie i w jakich sytuacja pozwoli nam zaoszczędzić czas i jednocześnie idealnie zająć się naszymi podłogami.

Avatar

Szorowarka Numatic HFM1515

Sprzedaż produktu ・ 22 gru 2015

Uniwersalne urządzenie do czyszczenia podłóg. Zmieniając akcesoria możesz czyścić podłogi twarde, prać i szamponować dywany oraz wykładziny, froterować posadzki, szlifować podłogi drewniane oraz kamienne. Szorowarka Numatic jest przeznaczona do czyszczenia i pielęgnacji podłóg różnego typu np. płytek ceramicznych, gresu, betonu, marmuru, lastryko. Maszyna czyszcząca posiada szczotkę 45cm i uchwyt padów o szerokości 16”. Od konkurencyjnych urządzeń wyróżnia się legendarną wytrzymałością. Napęd na szczotkę jest przenoszony za pomocą przekładni planetarnej zamkniętej hermetycznie w oleju. Dzięki temu rozwiązaniu szorowarka Numatic jest stosowana również w budownictwie, gdzie panują najtrudniejsze warunki pracy. Szorowarka Numatic HFM1515 jest następcą modeli szorowarek NPR1515 oraz BMD1200 (BMD1000). Maszyna jest wyposażona w szczotkę oraz zbiornik na płyn, na życzenie klienta możemy wymienić szczotkę na uchwyt padów.

Avatar

Numatic TT 4045 - kablowa maszyna do czyszczenia podłóg

Sprzedaż produktu ・ 22 gru 2015

Najczęściej kupowany modelem maszyn czyszczących Numatic w Polsce jest maszyna do czyszczenia podłóg Numatic TT 4045. Jej popularność wynika z niskiej ceny, niezawodności oraz bardzo dobrej skuteczności czyszczenia różnego typu podłóg. Maszyna jest bardzo łatwa w obsłudze i sterowaniu. Równocześnie dzięki prostej budowie jest również tania w serwisowaniu. Do tej maszyny czyszczącej można zakupić różne akcesoria, szczotki szorujące i pady do czyszczenia podłóg. Przeznaczenie Maszyna czyszcząca do podłóg Numatic TT 4045 jest wykorzystywana do czyszczenia podłóg dna małych i średnich powierzchniach: szkołach basenach biurach sklepach magazynach salach sportowych W sprawie maszyny do czyszczenia podłóg Numatic TT4045 prosimy się kontaktować z naszym doradcą technicznym, który pomoże wybrać odpowiednią wersję urządzenia oraz dodatkowe akcesoria potrzebne do skutecznej pracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.