• europages
  • >
  • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
  • >
  • zabezpieczenie elektroniczne

Wyniki dla

Zabezpieczenie elektroniczne - Import eksport

  1. PURETECS GMBH

    Niemcy

    Verified by europages badge

    Firma Puretecs rozwija od 2012 roku zoptymalizowane rozwiązania do czyszczenia i zabezpieczania powłoką zespołów elektronicznych. Koncentrujemy się na płynach hydrofluoroeterowych (w skrócie: HFE) i materiałach powłokowych z fluoropolimeru. Dzięki naszym innowacyjnym systemom czyszczenia, powlekania i łączenia oraz ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu oferujemy wygodne i opłacalne rozwiązania kompleksowe, w tym monitorowanie procesów. Specjaliści w dziedzinie technologii urządzeń produkcyjnych, wysyłki i doradztwa dbają o wasze zlecenia.

  2. TECNOELÁSTICA, S.L

    Hiszpania

    Firma TECNOELÁSTICA, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach electrical systems, instalacje klimatyzacji, i zabezpieczenie elektroniczne. Ma siedzibę w Fuenlabrada/madrid, Hiszpania.

  3. STEDAPARTS

    Holandia

    Firma STEDAPARTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasilacze dla urządzeń sterujących dostępem, akcesoria do drzwi, Zamki, i zabezpieczenie elektroniczne. Ma siedzibę w Schijndel, Holandia.

  4. CENTROWENT S.C.

    Polska

    Wysoka jakość wykonania i zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że dostępne w naszej ofercie regulatory prędkości silników znajdują szerokie zastosowanie i posiadają rozmaite parametry techniczne. Umożliwiają sterowanie obrotami silnika poprzez zmianę ich napięcia, od wyłączenia, do pełnego załączenia. Wszystkie wyposażone zostały w zabezpieczenie przed błędnym zasilaniem dla silników lub transformatorów, a dzięki diodzie sygnalizującej można łatwo kontrolować napięcie zasilania. Oferowane regulatory elektroniczne posiadają wejścia dla siłowników, grzejników czy przekaźników, w związku z czym można wykorzystywać je w rozmaity sposób. Najczęściej do jednego sterownika można podłączyć kilka silników, jednak należy zwrócić w takich sytuacjach uwagę na to, aby suma prądów pracy nie była większa niż maksymalna wartość prądu dla wybranego sterownika.